Reklama

KONKURS: Wygraj bilety do kina Helios

Opublikowano:
Autor:

KONKURS: Wygraj bilety do kina Helios - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziękujemy za udział w konkursie. Zaproszenie wygrała pani Dorota i Anna oraz pan Wojciech. Ale nie poddawajcie się i zaglądajcie codziennie na portal - w niedalekiej przyszłości mamy w planach kolejne konkursy.

Dziękujemy za udział w konkursie. Zaproszenie wygrała pani Dorota i Anna oraz pan Wojciech. Ale nie poddawajcie się i zaglądajcie codziennie na portal - w niedalekiej przyszłości mamy w planach kolejne konkursy.

Mamy dla Was bilety na seans z cyklu Kino Konesera w ramach, którego odbędzie się pokaz filmu "Ida" w płockim kinie Helios. Seans odbędzie się w przyszły czwartek. Do dzieła!

UWAGA: Konkurs został zakończony.

Zaproszenia na przyszłotygodniowe Kino Konesera ukryliśmy w Kalendarium Wydarzeń. Aby stać się szczęśliwym posiadaczem wejściówki, wystarczy odnaleźć ją na naszej stronie, niezwłocznie zadzwonić pod numer telefonu 24 266 60 00 i podać odnalezione hasło.

Pojedyncze zaproszenie wygrają trzy najszybsze osoby, które dodzwonią się jako pierwsze i nie otrzymały już od nas biletów w ciągu ostatnich 90 dni.

Biletów na "Idę" szukajcie w opisie jednego z wydarzeń zamieszczonych w Kalendarium.

Życzymy powodzenia!

 

Czwartek, 29 stycznia godz. 18:00
Film p.t. "Ida" (seans z cyklu Kino Konesera)
Dramat
Czas trwania: 80 min.
Od lat: 15
Produkcja: Polska/Dania [2013]
Premiera: 25.10.2013 (Polska)
Reżyseria Paweł Pawlikowski
Scenariusz Paweł Pawlikowski
Obsada Agata Kulesza, Agata Trzebuchowska, Rebecca Lenkiewicz, Adam Szyszkowski, Jerzy Trela, Dawid Ogrodnik, Joanna Kulig, Artur Janusiak
Opis filmu
Polska. Rok 1962. Anna jest w nowicjacie, jako sierota umieszczona w klasztorze pod opieką zakonnic. Matka przełożona namawia ją, by przed ślubami odwiedziła swoją ciotkę, jedyną żyjącą krewną. Ciotka opowiada Annie o losach rodziny. Wyznaje, że Anna jest Żydówką. Decydują się pojechać do miejscowości, gdzie przed wojną mieszkali dziadkowie i rodzice Anny. W czasie wojny rodzina była przechowywana przez polskich sąsiadów, ale Wanda podejrzewa, że zostali przez niego zabici. W ich rodzinnym domu mieszka teraz syn sąsiada, Feliks. Wandzie udaje się wydobyć od niego informacje o ojcu. Kobiety odnajdują mężczyznę w szpitalu. Wanda przepytuje go, ale załamuje się przy pytaniu o małego chłopca, imieniem Tadzio. Anna domyśla się, że chodzi o chłopca ze zdjęcia i że jest on synem Wandy...

AKTUALIZACJA:
Dziękujemy za udział w konkursie. Zaproszenie wygrała pani Dorota i Anna oraz pan Wojciech. Ale nie poddawajcie się i zaglądajcie codziennie na portal - w niedalekiej przyszłości mamy w planach kolejne konkursy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE