Reklama

KONKURS: Wygraj bilety do kina Helios

Opublikowano:
Autor:

KONKURS: Wygraj bilety do kina Helios - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Konkurs z kinem Helios rozstrzygnięty. Dziękujemy za udział w konkursie. Zaproszenie wygrali panowie Łukasz i Kamil oraz pani Maria. Ale nie poddawajcie się i zaglądajcie codziennie na portal - w niedalekiej przyszłości mamy w planach kolejne konkursy.

Konkurs z kinem Helios rozstrzygnięty. Dziękujemy za udział w konkursie. Zaproszenie wygrali panowie Łukasz i Kamil oraz pani Maria. Ale nie poddawajcie się i zaglądajcie codziennie na portal - w niedalekiej przyszłości mamy w planach kolejne konkursy.

UWAGA! Konkurs zakończony.

Wejściówki ukryliśmy w naszym . Aby stać się szczęśliwym posiadaczem zaproszenia, wystarczy odnaleźć je na naszej stronie, niezwłocznie zadzwonić pod numer telefonu 24 266 60 00 i podać odnalezione hasło.

Zaproszenie wygrają trzy najszybsze osoby, które dodzwonią się jako pierwsze i nie otrzymały już od nas biletów w ciągu ostatnich 90 dni.

Podwójnego biletu do kina Helios, szukajcie w opisie jednego z wydarzeń zamieszczonych w .

Życzymy powodzenia!

AKTUALIZACJA:
Dziękujemy za udział w konkursie. Zaproszenie wygrali panowie Łukasz i Kamil oraz pani Maria. Ale nie poddawajcie się i zaglądajcie codziennie na portal - w niedalekiej przyszłości mamy w planach kolejne konkursy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE