Reklama

Konkurs na Audioriver już rozstrzygnięty

Opublikowano:
Autor:

Konkurs na Audioriver już rozstrzygnięty - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dawid Borkowski i Jakub Dzionek zgłosili propozycje zmian na Portalu Płock, które najbardziej przypadły nam do gustu. Obaj wygrali karnety na Audioriver.

Dawid Borkowski i Jakub Dzionek zgłosili propozycje zmian na Portalu Płock, które najbardziej przypadły nam do gustu. Obaj wygrali karnety na Audioriver.

Na „konkursowy” adres Portalu Płock dotarło wyjątkowo dużo zgłoszeń. Wśród nich wiele było bardzo obszernych, zawierających ciekawe pomysły i propozycje uatrakcyjnienia portalu. Już teraz możemy zapewnić, że część propozycji zgłoszonych przez naszych Czytelników zostanie wykorzystana i zrealizowana.

Niestety, przy okazji konkursu okazało się, że mamy jeden, ale za to niezwykle poważny problem. Organizatorzy Auioriver przeznaczyli na nasz konkurs stanowczo za mało karnetów. Poziom wypowiedzi był tak wysoki, że na wejściówki zasłużyło dużo więcej piszących osób.

Nasze kolegium redakcyjne miało bardzo poważny problem z wyborem dwóch osób, których propozycje uznane zostałyby za zdecydowanie wyróżniające się na tle innych. Po długich i burzliwych naradach zdecydowaliśmy, że zwycięzcami naszego konkursu są Dawid Borowski i Jakub Dzionek. Już niebawem skontaktujemy się z obydwoma Panami i przekażemy informacje, w jaki sposób będą mogli oni odebrać swoje nagrody – karnety na Audioriver.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za ich olbrzymie zaangażowanie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE