Reklama

Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty!

Opublikowano:
Autor:

Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Po burzliwych dyskusjach dziewięcioosobowe jury wyłoniło wszystkich zwycięzców konkursu fotograficznego „Portret Niecodzienny”. Żadnych wątpliwości nie mieliśmy za to w przypadku pierwszego miejsca!

Po burzliwych dyskusjach dziewięcioosobowe jury wyłoniło wszystkich zwycięzców konkursu fotograficznego „Portret Niecodzienny”. Żadnych wątpliwości nie mieliśmy za to w przypadku pierwszego miejsca!

 

W czwartek w południe minął czas na nadsyłanie prac w drugiej odsłonie konkursu fotograficznego, który zorganizowaliśmy wspólnymi siłami z fotografikiem Markiem Konarskim i Agencją Eventową MEvents Dariusza Mosakowskiego. Ilość nadesłanych prac wprawiła nas w radosne osłupienie - w konkursie wzięło udział ponad 200 osób z całej Polski, a prac, które spełniły wymogi regulaminu było aż 570!

 

Wybór nie należał więc do łatwych, od wczoraj aż do dzisiejszego późnego wieczora trwały burzliwe narady między członkami jury. O dziwo najmniej problemów mieliśmy z pierwszym miejscem na podium. Z przyjemnością ogłaszamy, że bezapelacyjne zwycięstwo należało do Eli Komarzyńskiej za niesamowite zdjęcie dziecka z… trojgiem oczu. Drugie miejsce zajęła Dorota Krauze, a trzecie Aleksandra Durdyń. Przyznaliśmy też trzy wyróżnienia dla Jakuba Korusa, Agnieszki Żmudy i Marcina Kubasiaka.

 

Wręczenie nagród laureatom nastąpi w niedzielę w galerii Mazovia podczas drugiego dnia cieszącego się ogromnym zainteresowaniem Foto Weekendu, imprezy fotograficznej przygotowanej już po raz drugi z okazji finisażu prestiżowej wystawy fotografii prasowej Grand Press Photo 2012.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zabawie, sponsorom za ufundowanie fantastycznych nagród i już teraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu za rok!

 

Prace oceniało jury w składzie: przewodniczący Krzysztof Hejke – fotoreporter, wykładowca Łódzkiej Szkoły Filmowej, Mieczysław Cybulski - szef Fotoklubu RP, Małgorzata Dołowska – szefowa Fundacji „Fotografia dla Przyszłości”, Filip Ćwik – Napo Images, członek jury GRAND PRESS PHOTO i laureat nagród WORLD PRESS PHOTO, Maks Rigamonti – fotoreporter, zdobywca Grand Prix GRAND PRESS PHOTO, Tomasz Miecznik - szef Portalu Płock, fotoreporter, Arkadiusz Gmurczyk – fotograf, szef Płockiej Grupy Fotograficznej, Krzysztof Kopytowski – dyrektor Galerii Handlowej MAZOVIA, Marek Konarski – Artysta Fotograf Rzeczpospolitej Polskiej.

 

 

 

Poniżej przedstawiamy nagrodzone zdjęcia w następującej kolejności:

I miejsce - Ela Komarzyńska
II miejsce - Dorota Krauze
III miejsce - Aleksandra Durdyń
wyróżnienie - Jakub Korus
wyróżnienie - Agnieszka Żmuda
wyróżnienie - Marcin Kubasiak

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE