Reklama

Konkurs: Bilety do kina Helios rozdane

Opublikowano:
Autor:

Konkurs: Bilety do kina Helios rozdane - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziękujemy za udział w konkursie. Zaproszenie wygrały panie Dorota i Bożena. Ale nie poddawajcie się i zaglądajcie codziennie na portal - w niedalekiej przyszłości mamy w planach kolejne konkursy.

Dziękujemy za udział w konkursie. Zaproszenie wygrały panie Dorota i Bożena. Ale nie poddawajcie się i zaglądajcie codziennie na portal - w niedalekiej przyszłości mamy w planach kolejne konkursy.

UWAGA: Konkurs został już zakończony!

Znajdź bilety na jutrzejszy seans z cyklu Kino Kobiet do płockiego kina Helios!

Wejściówki ukryliśmy w naszym Kalendarzu Wydarzeń. Aby stać się szczęśliwym posiadaczem zaproszenia, wystarczy odnaleźć je na naszej stronie, niezwłocznie zadzwonić pod numer telefonu 24 266 60 00 i podać odnalezione hasło.

Podwójne zaproszenie wygrają dwie najszybsze osoby, które dodzwonią się jako pierwsze i nie otrzymały już od nas biletów w ciągu ostatnich 60 dni.

Biletów na Kino Kobiet szukajcie w opisie jednego z wydarzeń zamieszczonych w

Życzymy powodzenia!

 

16 lipca o godzinie 18:30, Kino Helios zaprasza wszystkie Panie… i tylko Panie na nasze spotkanie z cyklu Kino Kobiet! Zabierz przyjaciółkę, mamę, siostrę i baw się razem z nami. Tym razem pokaz odbędzie się wraz z filmem „Wypisz, wymaluj… miłość”.

Drogie Panie, jeśli potrzebujecie relaksu, odpoczynku oraz oderwania się od codziennych obowiązków tego dnia bądźcie razem z nami. Kino Kobiet to chwila wytchnienia, spędzona w doskonałym towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki, to świetna zabawa oraz możliwość zdobycia wielu atrakcyjnych nagród!

W lipcu chcemy was zabrać do świata iluzji i magii… Naszym gościem specjalnym będzie iluzjonista Krystian Dobrowolski.


Film pt. "Wypisz, wymaluj... miłość"  (napisy)

Od lat: 15, Czas trwania: 116 min.
Produkcja: USA [2013]

Reżyseria: Fred Schepisi

Scenariusz: Gerald Di Pego

Obsada: Keegan Connor Tracy, Clive Owen, Juliette Binoche

Opis filmu:
Choć Jack i Dina pracują w jednej szkole, z pozoru dzieli ich wszystko. On jest nauczycielem angielskiego, który nie stroni od alkoholu, ona malarką abstrakcyjną włoskiego pochodzenia. On zachwyca się możliwościami, jakie daje słowo pisane, ona uznaje tylko obrazy, które pobudzają wyobraźnię. Oboje są niespełnieni i nieszczęśliwi. On od lat nie może wydać książki, ona z powodu choroby przestała malować. Pewnego dnia Jack wpada na genialny pomysł. Chcąc oderwać swoich uczniów od telefonów komórkowych i mediów społecznościowych, planuje zainspirować ich prawdziwymi wartościami. Rzuca Dinie wyzwanie. Muszą udowodnić podopiecznym, co w życiu jest ważniejsze i co może ich więcej nauczyć: słowa, czy obrazy? Dina podejmuje się zadania i przystępuje do rywalizacji. Wkrótce Jack i Dina przekonają się, że więcej ich łączy niż dzieli, a prawdziwe problemy tkwią w nich samych.


AKTUALIZACJA:

Dziękujemy za udział w konkursie. Zaproszenie wygrały panie Dorota i Bożena. Ale nie poddawajcie się i zaglądajcie codziennie na portal - w niedalekiej przyszłości mamy w planach kolejne konkursy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE