Reklama

Koniec zagadki: oto płocczanie w dzieciństwie

Opublikowano:
Autor:

Koniec zagadki: oto płocczanie w dzieciństwie  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Chyba nie było osoby, która nie odgadłaby, że okrągła buźka na zdjęciu to przyszły prezydent Płocka. Ale z pozostałymi nie poszło Wam już tak łatwo! Sprawdźcie teraz, kto jest kto!

Chyba nie było osoby, która nie odgadłaby, że okrągła buźka na zdjęciu to przyszły prezydent Płocka.  Ale z pozostałymi nie poszło Wam już tak łatwo! Sprawdźcie teraz, kto jest kto!

To była nasza niespodzianka na Dzień Dziecka - od kilkunastu dni namawialiśmy znanych płocczan, by podzielili się z Wami zdjęciami z dzieciństwa.  Prosiliśmy o dyskrecję i musimy pochwalić znanych płocczan - nie puścili pary z ust i dzięki temu mogliście pobawić się w zgadywankę.

Za okrągłymi buźkami na zdjęciach ukryli się późniejsi politycy, szefowie miejskich instytucji, działacze, społecznicy, ludzie kultury, sztuki, mediów i sportu.

Okazało się, że żadnych problemów nie mieliście z rozpoznaniem prezydenta Płocka Andrzeja Nowakowskiego, którego okrągła buźka patrzyła wesoło z pierwszego zdjęcia. Tak, tak przyznajemy - to było najłatwiejsze, ale z niektórymi mieliście twardy orzech do zgryzienia. Choćby z rozpoznaniem Andrzeja Nowakowskiego na drugim zdjęciu, które znalazło się w środku galerii!

Charakterystyczne rysy twarzy zachowały się najwyraźniej jeszcze  u senatora Marka Martynowskiego, radnego Tomasza Malliszewskiego, a także - o dziwo - dyrektora zoo Aleksandra Niwelińskiego. Nieco trudniej było Wam rozpoznać radnego Marcina Flakiewicza i szefa POS Adama Mieczykowskiego, Katarzynę Sylwestrzak - szefową czirliderek z Włodkowica czy radną Joannę Olejnik. Prawie nie do poznania okazali się niektórzy posłowie - Elżbieta Gapińska, Piotr Zgorzelski czy Marek Opioła, a także szefowie miejskich instytucji jak Litosława Koper czy Radosław Malinowski. W słodkiej buzi chłopczyka o anielskich blond loczkach nikt nie rozpoznał też chyba Wojciecha Hetkowskiego.

Co ciekawe, dziecko z aparatem  przypominało Wam jako żywo płockiego fotografa - Marka Konarskiego. Ale pudło - maluch z aparatem to fotograf Arkadiusz Gmurczyk, ale Marka Konarskiego też mieliśmy na zdjęciu. Poza Kamilem Syprzakiem zupełnie do siebie niepodobni byli dla Was najwyraźniej płoccy sportowcy.


Teraz mamy dla Was nową galerię - ze zdjęciami maluchów i dorosłych, którzy z nich wyrośli:Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE