Reklama

Koncert Piaska w Płocku już niebawem (mat. partnera)

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Koncert Piaska w Płocku już niebawem (mat. partnera) - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Andrzej Piaseczny, artysta międzypokoleniowy i ponadczasowy, w maju 2021 przebojowo powrócił na rynek fonograficzny, prezentując po niemal czterech latach album 50/50. Artysta w ramach promocji albumu odwiedza liczne miasta na terenie całej Polski, a już 15 sierpnia zawita w płockim Amfiteatrze.

Wyjątkowa płyta 50/50 to album urodzinowy, powstały z okazji 50. urodzin wokalisty, które obchodził w styczniu. Jednak za tytułem płyty kryje się nie tylko wiek. Jak powiedział sam artysta, album powstał z udziałem 50 osób ważnych w życiu Andrzeja Piasecznego. Każda z piosenek została skomponowana, napisana, nagrana i wyprodukowana oddzielnie - z udziałem m.in. takich muzycznych osobowości jak Kayah, Adam Sztaba, Mrozu, Kuba Badach, Paulina Przybysz, Majka Jeżowska czy Tomasz Organek. Wybór, wedle słów Andrzeja Piasecznego, padł przede wszystkim na artystów charakternych, których twórczość jest rozpoznawalna już po kilku dźwiękach - a jednocześnie  bliskich muzycznie jego twórczości. Tematem przewodnim albumu, który wokalista zaproponował jego współtwórcom, był "disco-funk" - według ich indywidualnych interpretacji. Płyta 50/50 błyskawicznie stała się bestsellerem, po premierze wędrując natychmiast na 4. miejsce listy OLiS.

Promocji płyty towarzyszą liczne koncerty w wielu polskich miastach. Jeden z nich odbędzie się już 15 sierpnia w płockim Amfiteatrze. To wyjątkowa okazja do spotkania z artystą z czołówki polskiej sceny rozrywkowej. Na koncercie zabrzmią zarówno utwory z płyty 50/50, jak i nieśmiertelne hity wokalisty, takie jak "Chodź, przytul, przebacz", "Śniadanie do łóżka" czy "Pogodniej" (znany bardziej jako „Złoty środek"). Na ten niezwykły koncert zaprasza agencja artystyczna Scena Konesera.

Więcej informacji o wydarzeniu i bilety: https://scenakonesera.pl/koncert-andrzeja-piasecznego-w-plocku/

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE