Reklama

Komunikacja Miejska od maja zmienia numerację niektórych linii

Opublikowano:
Autor:

Komunikacja Miejska od maja zmienia numerację niektórych linii - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pierwsza zmiana numeracji dokonana przez Komunikację Miejską odbyła się w styczniu tego roku. To był jednak pierwszy etap, teraz czas na drugi, obejmujący kolejne trasy. Tym razem to już nie trzy nowe numery, a dziewięć, do których będą musieli przywyknąć pasażerowie.

Pierwsza zmiana numeracji dokonana przez Komunikację Miejską odbyła się w styczniu tego roku. To był jednak pierwszy etap, teraz czas na drugi, obejmujący kolejne trasy. Tym razem to już nie trzy nowe numery, a dziewięć, do których będą musieli przywyknąć pasażerowie. 

Jak dotąd Komunikacja Miejska zdecydowała o zamianie linii 1 na 110, zamiast linii nr 5 jeździ teraz linia 102, natomiast w miejsce linii 34 wprowadzono linię nr 120. W drugim etapie Komunikacja Miejska zdecydowała się na przenumerowanie linii podmiejskich.

Rzeczniczka spółki, Kinga Wochowska tłumaczy:

- Nowe numery nadaliśmy zgodnie z kierunkiem jazdy na zachód od numeru 100, na północ od numeru 110, do gminy Radzanowo od numeru 120, Gąbin od numeru 140, Nowy Duninów od numeru 160. Czyli od 1 maja 2017 roku każda gmina będzie mała przypisany zakres numerów.

Fot. Materiały Komunikacji Miejskiej Płock

[ZT]14934[/ZT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE