Reklama

Komin wyłączony z użytku. Mogą być uciążliwości zapachowe

Opublikowano:
Autor:

Komin wyłączony z użytku. Mogą być uciążliwości zapachowe - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości PKN ORLEN informuje, że komin na instalacji Clausa zostanie wyłączony. Jego miejsce zajmie inny komin rezerwowy, ale może, choć nie musi, wiązać się do z uciążliwościami zapachowymi.

PKN ORLEN informuje, że komin na instalacji Clausa zostanie wyłączony. Jego miejsce zajmie inny komin rezerwowy, ale może, choć nie musi, wiązać się do z uciążliwościami zapachowymi. 

Komin instalacji Clausa będzie nieczynny przez ok. 2 tygodnie. Powód? Cykliczny przegląd. Jego miejsce zajmie rezerwowy. Koncern zapewnia, że to normalna praktyka i cały proces odbędzie się bez wpływu na środowisko. 

- W związku z prowadzonymi pracami w okolicy zakładu, zwłaszcza przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych mogą, ale nie muszą wystąpić uciążliwości zapachowe - informuje biuro prasowe ORLENU. - Koncern podejmie wszelkie możliwe działania, aby ograniczyć do minimum ewentualne niedogodności.

ORLEN zapewnia, że przegląd techniczny komina będzie realizowany pod kontrolą służb technologicznych i służb ochrony środowiska. Poziom emisji będzie na bieżąco monitorowany przy pomocy funkcjonującego systemu ciągłych pomiarów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE