Reklama

Kolizja goni kolizję. Przedświąteczny szał?

Opublikowano:
Autor:

Kolizja goni kolizję. Przedświąteczny szał?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W weekend na płockich drogach doszło do 19 kolizji, a tylko w poniedziałek - aż do 10. - Kierowców ogarnęła przedświąteczna gorączka, nie zważają na przepisy na drodze - ostrzegają policjanci.

W weekend na płockich drogach doszło do 19 kolizji, a tylko w poniedziałek - aż do 10. - Kierowców ogarnęła przedświąteczna gorączka, nie zważają na przepisy na drodze - ostrzegają policjanci.

Tylko w ciągu minionej doby policjanci z płockiej drogówki odnotowali 10 kolizji na terenie miasta - a to i tak tylko te stłuczki, do których wzywano policję. Spokojniej było w  powiecie - tam zgłoszono tylko trzy kolizje.  - Kierowców owładnął najwyraźniej zakupowy szał, jeżdżą bardzo nieuważnie - ocenia rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek. - Policjanci apelują do kierowców o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, bo w przedświątecznym szale zdają się o tym zapominać.

Gorączka przed świętami zaczęła się już w weekend - jak już pisaliśmy od piątku do niedzieli tylko w Płocku doszło do 19 kolizji.

Włamanie do… odkurzacza

Spośród pozostałych zdarzeń z minionej doby rzecznik wylicza m.in. włamanie do urządzenia automatycznego odkurzacza przy Wyszogrodzkiej i kradzież kasetki z pieniędzmi, uszkodzenie samochodów firmy kurierskiej przy Przemysłowej i kradzież kurtki, w której był portfel z pieniędzmi z niezamkniętego samochodu w Gąbinie.

- Pamiętajmy, że choć w przedświątecznej gorączce łatwo zapomnieć o zamknięciu drzwi samochodu czy mieszkania, złodzieje tylko czyhają na taką okazję i szybko ją wykorzystują - uczula Krzysztof Piasek.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE