Reklama

Kolejni płocczanie w Pytaniu na Śniadanie [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Kolejni płocczanie w Pytaniu na Śniadanie [WIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Tym razem w centrum zainteresowania pojawili się tatusiowie z Płocka, którzy swoimi działaniami pokazują, jak ważny jest czas spędzony z rodziną i jak ważną rolę w organizacji tego czasu odgrywa właśnie tata. Ich inicjatywa cieszy się coraz większą popularnością.

Tym razem w centrum zainteresowania pojawili się tatusiowie z Płocka, którzy swoimi działaniami pokazują, jak ważny jest czas spędzony z rodziną i jak ważną rolę w organizacji tego czasu odgrywa właśnie tata. Ich inicjatywa cieszy się coraz większą popularnością. 

O grupie przyjaciół z Płocka, która zajmuje się organizacją spotkań dla dzieci i ich rodziców pisaliśmy już na łamach portalu. 

[ZT]18681[/ZT]

- Dzięki wspólnym zajęciom, rozmowom i zabawom  poznajemy się, uczymy się być ze sobą, i co najważniejsze, uczymy się cieszyć wspólnymi chwilami - powiedział nam Tomek, jeden z założycieli grupy. - Jesteśmy tatusiami naszych dzieci i dziećmi naszych tatusiów. Łączymy pokolenia, integrujemy środowisko lokalne, wykorzystując przede wszystkim potencjał miejsca, w którym mieszkamy. 

Okazuje się, że pomysł spodobał się nie tylko nam. Tatusiów z Płocka zaprosiła także ekipa Pytania na Śniadanie w TVP2. Zapraszamy do obejrzenia nagrania.

Poczynania Tatusiów można śledzić na profilu grupy na FB: @tatusiowiee, gdzie znajdują się informacje o wszystkich spotkaniach i planowanych wydarzeniach. 

Przypomnijmy, że nie tak dawno w Pytaniu na Śniadanie dyskutowano o innej płockiej inicjatywie.

[ZT]18819[/ZT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE