Reklama

Kolejne zmiany w Parku. Teraz w radzie

Opublikowano:
Autor:

Kolejne zmiany w Parku. Teraz w radzie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od ostatniego poniedziałku w fotelu prezesa Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego zasiadł Zbigniew Bednarski, dotychczasowy wiceprezes Ryneksu, teraz z radą nadzorczą pożegnał się Krzysztof Izmajłowicz, były wiceprezydent miasta i prezes płockiej SITY.

Od ostatniego poniedziałku w fotelu prezesa Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego zasiadł Zbigniew Bednarski, dotychczasowy wiceprezes Ryneksu, teraz z radą nadzorczą pożegnał się Krzysztof Izmajłowicz, były wiceprezydent miasta i prezes płockiej SITY.

We wtorek, 24 marca media obiegła informacja o tym, że Michał Luczewski postanowił pożegnać się „z przyczyn osobistych” z funkcją prezesa PPP-T.

A teraz, zgodnie z zarządzeniem prezydenta Andrzeja Nowakowskiego, które ukazało się w Biuletynie Informacji Publicznej, 26 marca z funkcji członka rady został odwołany Krzysztof Izmajłowicz (jak wiadomo na stanowisku wiceprezydenta zastąpił go Dariusz Ciarkowski związany z Polskim Stronnictwem Ludowym). Na miejsce Izmajłowicza w radzie Parku powołano płocczanina Piotra Jacka Dyśkiewicza.

Dyśkiewicz od lutego 2013 roku jest sekretarzem w starostwie płockim. Wcześniej pracował jako dyrektor płockiego oddziału Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Jest związany z PSL - w ostatnich wyborach bezskutecznie ubiegał się o mandat rednego z list tej partii.

Czytaj też:

Fot. Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE