Reklama

Kolejne wykopy. Zamykają skrzyżowanie

Opublikowano:
Autor:

Kolejne wykopy. Zamykają skrzyżowanie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwają prace na ul. Gradowskiego. W związku z tym dojdzie do całkowitego zamknięcia jednego ze skrzyżowań.

Trwają prace na ul. Gradowskiego. W związku z tym dojdzie do całkowitego zamknięcia jednego ze skrzyżowań.

Ratusz poinformował, że w związku z wykopami przejazd ulicą Padlewskiego lada moment będzie niemożliwy. Zamknięcie skrzyżowania ulic Padlewskiego i Gradowskiego zaplanowano na 7 – 9 lipca i ma związek z rozdziałem kanalizacji na sanitarną i deszczową. 

Mieszkańcy będą mieli zapewniony dojazd do posesji. - Po zakończeniu prac w infrastrukturze podziemnej zostanie wykonana na skrzyżowaniu tymczasowa droga techniczna i zostanie przywrócona przejezdność – uprzedzają urzędnicy. - Prace bitumiczne na skrzyżowaniu ul. Gradowskiego - Padlewskiego zaplanowane są w terminie 18-20 lipca, jednak ich ostateczny termin jest uzależniony od warunków atmosferycznych. Apelujemy o zastosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu. 

Mamy też dobrą wiadomość. W piątek, 8 lipca zaplanowano oddanie dla ruchu odcinka ul. Gradowskiego między ulicami Kolegialną a Sienkiewicza. Obecnie ulica dopuszczona jest dla ruchu lokalnego tylko dla mieszkańców. Cały czas wyłączony z ruchu pozostanie odcinek ul Gradowskiego od ul. Sienkiewicza do ul. Padlewskiego.

Fot. Gotowy już fragment ul. Gradowskiego na odcinku między Kolegialną a Sienkiewicza, trwające prace na odcinku Gradowskiego między Sienkiewicza a Padlewskiego, Karolina Burzyńska/Portal Płock
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE