Reklama

Kolejne liceum otwiera drzwi przed gimnazjalistami. To już dziś

Opublikowano:
Autor:

Kolejne liceum otwiera drzwi przed gimnazjalistami. To już dziś - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kilka dni temu gimnazjaliści przystępowali do egzaminów, których wyniki zadecydują o przyjęciu do szkoły ponadgimnazjalnej. Teraz pozostało trochę czasu na walkę o jak najlepsze stopnie końcowe, a już 8 maja rozpocznie się rekrutacja do płockich szkół.

Kilka dni temu gimnazjaliści przystępowali do egzaminów, których wyniki zadecydują o przyjęciu do szkoły ponadgimnazjalnej. Teraz pozostało trochę czasu na walkę o jak najlepsze stopnie końcowe, a już 8 maja rozpocznie się rekrutacja do płockich szkół.

Młodzież w naszym mieście może starać się o przyjęcie do 30 placówek ponadgimnazjalnych: 12 liceów ogólnokształcących, 10 techników, siedmiu szkół branżowych pierwszego stopnia i liceum plastycznego. 

Już dziś swoje drzwi przed przyszłymi uczniami otworzy III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Dąbrowskiej. Szkoła zamierza poszerzyć ofertę edukacyjną na najbliższy rok szkolny. Czwartkowe popołudnie to także dobra okazja do zwiedzenia sal dydaktycznych, biblioteki, świetlicy czy pracowni informatycznej. Będzie także możliwość rozmowy z obecnymi uczniami, nauczycielami i dyrekcją. 

W programie przewidziane są ciekawe prezentacje, występy artystyczne, pokazy i quizy. Na gości czekają również niespodzianki przygotowane przez uczniów. 

To wszystko już w czwartek 27 kwietnia w godzinach 15:00-18:00. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE