Reklama

Kolejne defibrylatory w Płocku! Właśnie rozstrzygnięto przetarg

Opublikowano:
Autor:

Kolejne defibrylatory w Płocku! Właśnie rozstrzygnięto przetarg - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Płocku mamy aktualnie 41 defibrylatorów w ramach projektu "AED i Ty - to reakcja społeczeństwa ratuje życie". Właśnie został rozstrzygnięty przetarg na kolejne cztery. Koszt zakupu sięgnie około 29 tys. zł.

W Płocku mamy aktualnie 41 defibrylatorów w ramach projektu "AED i Ty - to reakcja społeczeństwa ratuje życie". Właśnie został rozstrzygnięty przetarg na kolejne cztery. Koszt zakupu sięgnie około 29 tys. zł.

[ZT]19329[/ZT]

Zakup defibrylatorów AED jest realizowany w ramach VI budżetu obywatelskiego. Cztery nowe defibrylatory trafią na osiedle Dworcowa.

-  Mamy to! - wyraziła swoje zadowolenie radna Daria Domosławska. - Wyłoniono firmę, która zainstaluje kolejne 4 szt. AED na terenie Płocka i poprowadzi szkolenie. Tym razem defibrylatory trafią na osiedle Dworcowa. To właśnie mieszkańcy Płocka wybrali  Projekt "AED i Ty - to reakcja społeczeństwa ratuje życie" podczas głosowania w budżecie obywatelskim Płocka. Od 2015 Płock buduje swoją sieć AED. 

Do 15 czerwca firmy miały możliwość składania ofert. W ramach przetargu została wyłoniona najkorzystniejsza oferta złożona przez AGM Mitka Łabza z Krakowa, która zaproponowała realizacje zamówienia za 28835,84 zł. Termin realizacji to 30 dni.

Ofertę złożyły jeszcze Paramedyk Jacek Deneka z Warszawy (koszt realizacji - 40 182 tys.zł)  i Paramedica Polska z Warszawy (37 283 tys. zł).

A tak to wygląda w Płocku sami zobaczcie: Mapa AED 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE