Reklama

Kolejna osoba zatrzymana w sprawie rozboju w Borowiczkach

Opublikowano:
Autor:

Kolejna osoba zatrzymana w sprawie rozboju w Borowiczkach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To już piąta osoba, która odpowie za napad na konwojentów przewożących pieniądze.

To już piąta osoba, która odpowie za napad na konwojentów przewożących pieniądze.

Do zdarzenia doszło 11 stycznia na ul. Podlaskiej (Borowiczki). Nieznani sprawcy zaatakowali konwojentów przewożących pieniądze. Dokonali napadu i uciekli z łupem. Ale nie na długo. Płocka policja wkrótce natrafiła na trop przestępców i przeprowadziła cztery zatrzymania. Na chwilę obecną w stan oskarżenia postawiona została jeszcze piata osoba podejrzana o rozbój.

- Płoccy policjanci zatrzymali piątego mężczyznę w związku ze sprawą rozboju na konwojentach przewożących pieniądze z banku, do którego doszło w dniu 11 stycznia na ul. Podlaskiej w Płocku - informuje Krzysztof Piasek, rzecznik KMP. - Wczoraj wcześnie rano został on zatrzymany na terenie powiatu płockiego. 29 letni płocczanin przebywał  w mieszkaniu jednego z wcześniej już  do tej sprawy zatrzymanych mężczyzn. Nie stawiał oporu, był zaskoczony.

Mężczyzna został przesłuchany przez prokuratora, który skierował do sądu wniosek o zastosowanie wobec niego tymczasowego aresztu. Sąd po zapoznaniu się z materiałem dowodowym w sprawie, przychylił się do wniosku prokuratora i aresztował zatrzymanego na trzy miesiące.

W związku ze sprawą napadu na konwój zostało łącznie zatrzymanych i aresztowanych pięć osób.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE