Reklama

Kolejna nowość w płockim ZUS-ie

Opublikowano:
Autor:

Kolejna nowość w płockim ZUS-ie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Centrum Obsługi Telefonicznej zastąpi funkcjonujące jeszcze do niedawna infolinie „Płatnik” oraz „Moja składka”.

Centrum Obsługi Telefonicznej zastąpi funkcjonujące jeszcze do niedawna infolinie „Płatnik” oraz „Moja składka”.

Jak poinformowała rzeczniczka płockiego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Barbara Smardzewska-Czmiel, COT to usługowa infolinia ZUS-u będąca jednym z elementów jego Platformy Usług Elektronicznych.

Korzystając z COT-u będzie można otrzymać informacje o charakterze ogólnym, ale również dotyczące spraw indywidualnych (np. o kwocie składek zgromadzonych na koncie danej osoby).

Centrum Obsługi Telefonicznej umożliwi również dostęp do informacji w sprawach świadczeń emerytalno-rentowych, zasiłków, ubezpieczeń społecznych i obsługi PUE. Przy pomocy COT-u będzie można zarezerwować termin wizyty w ZUS-ie lub złożyć te z udostępnianych wniosków, które nie wymagają elektronicznego podpisu.

Konsultanci COT będą obsługiwać klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18. Z telefonów stacjonarnych będzie można dzwonić na numer 801400 987, a komórkowych pod 22 560 16 00. Poza tymi godzinami do dyspozycji klientów pozostawać będzie całodobowy ZUS-omat.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE