Reklama

Kojarzycie Piotra? W swoje urodziny zbiera na nowy wózek

Opublikowano:
Autor:

Kojarzycie Piotra? W swoje urodziny zbiera na nowy wózek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pamiętacie, jak w 2015 r. zainicjowano akcję dla jeżdżącego na wózku Piotra Nowaka. Cel był szczytny, zebranie kwoty 22 tys. zł na cztery turnusy rehabilitacyjne w 2016 roku. Otóż Piotrowi ponownie przydałoby się wsparcie przy okazji urodzin, które obchodzi 2 lutego.

Pamiętacie, jak w 2015 r. zainicjowano akcję dla jeżdżącego na wózku Piotra Nowaka. Cel był szczytny, zebranie kwoty 22 tys. zł na cztery turnusy rehabilitacyjne w 2016 roku. Otóż Piotrowi ponownie przydałoby się wsparcie przy okazji urodzin, które obchodzi 2 lutego.

Piotrowi w przemieszczaniu się i normalnym funkcjonowaniu pomaga wózek. Wózek jest w jego przypadku po prostu niezbędny, a niestety żaden sprzęt nie jest wieczny, tylko a to się psuje, a to zużywa. Tak też jest w tym przypadku. Wózek ze względu na zużycie trzeba wymienić co 6-7 lat. A niestety wydatek nie należy do najmniejszych.

- Koszt wózka to od 7 do 10 tys. NFZ dofinansowuje ok. 3 tys. złotych - wyjaśniają w Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym "Słoneczko".

Na Facebooku trwa urodzinowa zbiórka funduszy na nowy wózek dla Piotra. Mają już ponad 1,6 tys. zł, ale wciąż jeszcze sporo brakuje do 4 tys. zł. Jeśli ktoś zdecyduje się podarować Piotrowi urodzinowy prezent, tu można to zrobić: Urodzinowa zbiórka na wózek dla PIotrka Nowaka 12/N.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE