Reklama

Kochani dziadkowie! To jest Wasze święto. Żyjcie nam sto lat

Opublikowano:
Autor:

Kochani dziadkowie! To jest Wasze święto. Żyjcie nam sto lat - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zapominalskim przypominamy, dzisiaj obchodzimy dzień babci, a jutro pamiętajmy o naszych dziadkach. Te dni to dobra okazja, by powiedzieć im, jak bardzo są dla nas ważni.

Zapominalskim przypominamy, dzisiaj obchodzimy dzień babci, a jutro pamiętajmy o naszych dziadkach. Te dni to dobra okazja, by powiedzieć im, jak bardzo są dla nas ważni. 

Nie wyobrażamy sobie dorastania bez nich. Ich ciepłe słowa są nieocenione. Niejeden maluch godziny mógłby spędzać na słuchaniu babcinych opowieści czy historii dziadka z dawnych lat. 

W takim dniu warto jest o tym wszystkim pamiętać i znaleźć czas, by im pokazać, jak bardzo są dla nas ważni. Odwiedzić, porozmawiać, bo wcale nie chodzi o prezenty. Jak mówi pani Elżbieta, babcia czwórki wnucząt, to nie jest najważniejsze.

- Tylko chodzi o to, żeby czasem powiedzieć miłe słowo - mówi pani Ela. - Odwiedzić, jak coś upiekę i ugotuję. Spotkać się i porozmawiać. Znaleźć czas. Pokazać gestami, że się jest potrzebnym. Kocham wszystkie swoje wnuczki tak samo i uważam, że bycie babcią również zobowiązuje. Oczywiście więc oczekuję, że będą o mnie pamiętać, ale i ja również staram się je wspierać i poświęcać im czas. Tak, żeby czuły, że mają babcię, do której zawsze mogą przyjść, która pocieszy i przytuli - podkreśliła.

Zatem, choć nie tylko w czasie specjalnych okazji, ale to dobry pretekst, ruszajcie, kto żyw, i uściśnijcie swoich dziadków i pradziadków. A redakcja Portalu Płock dołącza się do serdecznych życzeń i rusza odwiedzać swoich dziadków. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE