Reklama

Knajpka na wyremontowanym molo ponownie do wynajęcia

Opublikowano:
Autor:

Knajpka na wyremontowanym molo ponownie do wynajęcia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ogłoszono przetarg ustny na wynajęcie lokalu na końcu mola spacerowego. Ma nie być większych zmian, przyszły najemca ponownie prowadziłby tam głównie działalność gastronomiczną.

Ogłoszono przetarg ustny na wynajęcie lokalu na końcu mola spacerowego. Ma nie być większych zmian, przyszły najemca ponownie prowadziłby tam głównie działalność gastronomiczną.

Remont mola zakończony, można już wybrać się na spacer. Czy uda się w miarę szybko wynająć charakterystyczny lokal na końcu mola? Kiedy powstał, łatwo z tym nie było, co sprzyjało szukaniu nawet innych możliwości niż gastronomia. Kiedy wreszcie już się udało, w Cafe Molo zaoferowano klientom lody, kawę, ciastka czy desery. Ostatecznie dalszą działalność uniemożliwił remont nabrzeża, w tym mola spacerowego.

A jak będzie tym razem z wynajęciem knajpki, niebawem się przekonamy. Przetarg ustny w formie licytacji na wynajęcie obiektu odbędzie się 11 czerwca o godz. 14.30 w Staromiejskim Centrum Biznesu przy ul. Synagogalnej.

Lokal użytkowy na molo ma blisko 173 mkw powierzchni, posiada dwa wejścia, zaplecze kuchenne, instalację elektryczną, wodociągową, kanalizację sanitarną, instalację grzewczą (elektryczną), wentylację mechaniczną, klimatyzację oraz instalację odgromową. Zainteresowani mogą zgłaszać się (m.in. wpłacać wadium w wysokości 3 tys. 454 zł, złożyć oświadczenie o dokonaniu oględzin lokalu oraz inne wymagane dokumenty) do ostatniego dnia roboczego przed licytacją, do godz. 13.00. Oględziny możliwe są między 28 maja a 7 czerwca. Wcześniej trzeba skontaktować się w tej sprawie z administrującą nieruchomością Agencją Rewitalizacji Starówki.

Cena wywoławcza za metr kwadratowy wynosi 10 zł, postąpienie – 1 zł. Czas trwania umowy najmu – 31 marca 2022 roku. Więcej o przetargu znajdziemy na stronie internetowej ARS.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE