Reklama

Knajpka na molo nie będzie stała pusta. Byli chętni na wynajem

Opublikowano:
Autor:

Knajpka na molo nie będzie stała pusta. Byli chętni na wynajem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przetarg ustny na wynajem charakterystycznego obiektu na końcu mola spacerowego odbył się we wtorek w Staromiejskim Centrum Biznesu przy ul. Synagogalnej. Wzięło w nim udział 2 uczestników.

Przetarg ustny na wynajem charakterystycznego obiektu na końcu mola spacerowego odbył się we wtorek w Staromiejskim Centrum Biznesu przy ul. Synagogalnej. Wzięło w nim udział 2 uczestników.

Po wstępnych perturbacjach ze znalezieniem najemcy lokalu na molo udało się tego dokonać w 2014 r. i tak powstało Molo Cafe oferujące kawę, lody, ciastka czy desery. Knajpka była dostępna dla gości aż do momentu, kiedy zamknięcie było konieczne z racji remontu molo. Kiedy już prace zostały zakończone, ponownie ogłoszono przetarg na lokal zajmujący powierzchnię ponad 172 metrów kwadratowych, jednocześnie zaznaczając że nowy najemca miałby prowadzić tam głównie działalność gastronomiczną.

[ZT]22470[/ZT]

Stawka wywoławcza za metr kwadratowy wynosiła 10 zł netto. Ostatecznie - jak czytamy w protokole Agencji Rewitalizacji Starówki z przeprowadzenia ustnego przetargu nieograniczonego (o informacje dotyczące wyniku przetargu prosiliśmy we wtorek przed godz. 15.00) - stanęło na wyższej stawce czynszu: 30 zł, którą zaproponowała Nova Marina s.c. S. Gralicki, D. Makowski, co oznacza, że lokalem będzie zarządzała ta sama spółka, która odpowiadała za niego przed rozpoczęciem remontu molo.

Czas trwania umowy najmu – 31 marca 2022 roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE