Reklama

Klucze do "Mieszkań na start" wręczone. Jak wyglądają w środku? [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Klucze do "Mieszkań na start" wręczone. Jak wyglądają w środku? [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 29 kolejnych mieszkań trafiło do młodych płocczan w ramach programu "Mieszkania na start". - Jestem przekonany, że dobrze będzie się wam tu mieszkało - mówił prezydent Andrzej Nowakowski, wręczając klucze szczęśliwym lokatorom.

29 kolejnych mieszkań trafiło do młodych płocczan w ramach programu "Mieszkania na start". - Jestem przekonany, że dobrze będzie się wam tu mieszkało - mówił prezydent Andrzej Nowakowski, wręczając klucze szczęśliwym lokatorom. 

Mieszkania są  jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe i mają od 27 do 68 metrów kwadratowych. Wszystkie są wykończone "pod klucz", a całkowity koszt to 7,2 mln złotych. Połowę kwoty dołożył Bank Gospodarstwa Krajowego. 

- Cieszymy się jako rada miasta i prezydenci, że tu będą mieszkać młodzi ludzie. Przez ostatnich 20 lat starówka narzekała na brak młodych rodzin. Myślę, że w krótkim czasie sprawicie, że starówka ożyje, a wiele młodych ludzi popołudniami będzie przyjeżdżać na starówkę - mówił Artur Jaroszewski, przewodniczący rady miasta. 

"Mieszkania na start" to program wynajmu mieszkań dla młodych ludzi - nie są one przyznawane na stałe, a 5 lat, choć istnieje możliwość przedłużenia najmu do 10 lat. 

- Nie zwalniamy tempa. Dziś 29 lokali, ale w przyszłorocznej perspektywie jest dobrze ponad 100 kolejnych "Mieszkań na start" - mówił prezydent Andrzej Nowakowski. 

W 2021 roku mają zostać oddane do użytku mieszkania na start przy Sienkiewicza, Kleeberga i Kazimierza Wielkiego. Wnioski można składać do końca września. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE