Reklama

Kity na prima aprilis. Daliście się nabrać?

Opublikowano:
Autor:

Kity na prima aprilis. Daliście się nabrać? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Taki to już urok 1 kwietnia, że co i rusz ktoś bezlitośnie próbuje nas nabrać. W coroczną zabawę angażują się też media, a nawet instytucje publiczne! Przyznajemy się, że również mamy takie grzeszki na sumieniu.

Taki to już urok 1 kwietnia, że co i rusz ktoś bezlitośnie próbuje nas nabrać. W coroczną zabawę angażują się też media, a nawet instytucje publiczne! Przyznajemy się, że również mamy takie grzeszki na sumieniu.

Widzowie i czytelnicy przyzwyczaili się już, że 1 kwietnia mediom nie należy zbytnio ufać, bo prawdziwe informacje przeplatają się z tymi wyssanymi z palca. Dlatego wszyscy starają się za wszelką cenę nie dać się nabić w butelkę, ale czujność czasem zawodzi.

Co ciekawe, często nasi czytelnicy wytykając nam primaaprilisowe żarty, celują w teksty, które są szczerozłotą prawdą, a dają się nabrać na zmyślone informacje. Tak było i w tym roku – przy tekstach wyssanych z palca jak wiadomość o wycince drzew przed ratuszem, imprezie, którą razem z koncernem szykuje Adam Małysz czy nowym zwierzaku w zoo – niektórzy żywo komentowali, wyrażając swoje zdanie na ten temat i zdradzając, że dali się nabrać.  Byli jednak i tacy, którzy od razu zgadli, że to primaaprilisowy żart.

Z drugiej strony znaleźli się czytelnicy, którzy psikusa upatrywali w prawdziwych informacjach, przekazanych przez nas tego dnia – niektórzy internauci nie uwierzyli na przykład, że na Podolszycach ruszyła budowa nowego centrum dla osób uprawiających sporty ekstremalne albo w to, że do Łodzi autobusem trzeba jechać 11 godzin. Obie te informacje były prawdziwe.

Swoich widzów, słuchaczy i czytelników starali się nabrać niemal wszyscy, nawet instytucje publiczne –  zoo chwaliło się nowym nabytkiem, a Urząd Gminy Słupno przekazał informację o wyjeździe władz gminy do Danii. Owocem wizyty miało być przyrzeczenie utworzenia płockiej filii Legolandu na terenie byłego PGR-u w Gulczewie.  Cóż – z primaaprilisowymi żartami często tak już bywa, że zwykle, gdy już usłyszymy prawdę, jednak trochę nam szkoda, że to tylko kit…

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE