Reklama

Kino pod chmurką i to na dachu. Sprawdź repertuar

Opublikowano:
Autor:

Kino pod chmurką i to na dachu. Sprawdź repertuar - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Seanse filmowe pod chmurką powracają do Atrium Mosty! W ramach kolejnej już edycji „Kina na dachu” najlepsze filmy ostatnich lat zagoszczą w płockim centrum handlowym w każdy piątek lipca i sierpnia. Przed pokazami na widzów będą czekać gry i zabawy oraz darmowy popcorn. Tak jak w poprzednim roku mieszkańcy Płocka będą mogli sami zdecydować o tym, jaki film zobaczą.

Seanse filmowe pod chmurką powracają do Atrium Mosty! W ramach kolejnej już edycji „Kina na dachu” najlepsze filmy ostatnich lat zagoszczą w płockim centrum handlowym w każdy piątek lipca i sierpnia. Przed pokazami na widzów będą czekać gry i zabawy oraz darmowy popcorn. Tak jak w poprzednim roku mieszkańcy Płocka będą mogli sami zdecydować o tym, jaki film zobaczą. 

Kino na świeżym powietrzu to kwintesencja lata. Świetny film, wygodne leżaki, darmowy popcorn i dobra atmosfera wystarczą, aby poczuć się jak na wakacjach. Podobnie jak w poprzednich latach, i w tym roku kino pod chmurką zawita do płockiego centrum.

Już 6 lipca o godzinie 21.30 Atrium Mosty zaprasza na pierwszy seans, którego repertuar będzie zależał od widzów! Do wyboru będzie biografia, czyli nagrodzona m.in. Złotymi Lwami „Ostatnia rodzina”, oraz Allenowska komedia „Śmietanka towarzyska”. 

W kolejnych tygodniach na miłośników kina pod chmurką czekają pełne zagadek kryminały, współczesna historia o Dzikim Zachodzie, niecodzienne dramaty, ale i lekkie, i pełne uroku hiszpańskie, amerykańskie i polskie komedie. Ponadto pół godziny przed każdym seansem widzowie będą mogli wziąć udział w grach i zabawach z nagrodami.

– „Kino na dachu” w Atrium Mosty co roku przyciąga coraz więcej osób. Widzowie doceniają niepowtarzalną atmosferę, która panuje podczas naszych seansów filmowych i dobór repertuaru. Tegoroczny wybór filmów powinien zaspokoić nawet najbardziej wymagające gusta – kluczowym elementem w doborze obrazów była ich tematyka oraz poziom realizacji. Wartościowe propozycje filmowe, przyjemna pogoda i relaks na świeżym powietrzu z przepiękną panoramą Płocka z piątego piętra centrum to recepta na udany wieczór z rozrywką – mówi Magdalena Chęcielewska, zastępca dyrektora Atrium Mosty.

Pełna lista filmów, na które będzie można głosować w każdym tygodniu „Kina na dachu”:

1. „Ostatnia rodzina” (2016) – „Śmietanka towarzyska” (2016)
2. „Aż do piekła” (2016) – „Blue Jasmine” (2013)
3. „Fotograf” (2015) – „Geniusz” (2016)
4. „Facet na miarę” (2016) – „Planeta Singli” (2016)
5. „Nieracjonalny mężczyzna” (2015) – „Wciąż ją kocham” (2010)
6. „Nieściszalni” (2010) – „Z miłości do gwiazd” (2008)
7. „Hiszpański temperament” (2014) – „Spódnica w górę” (2014)
8. „Makbet” (2015) – „Zaćma” (2016)
9. „Teoria wszystkiego” (2013) – „Ten niezręczny moment” (2014)

„Kino na dachu” będzie się odbywać w każdy piątek lipca i sierpnia na ostatnim piętrze parkingu. Wstęp, popcorn i oglądanie filmów są bezpłatne. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE