Reklama

Kino na dachu w Atrium Mosty

Opublikowano:
Autor:

Kino na dachu w Atrium Mosty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kino na świeżym powietrzu to kwintesencja lata. Świetny film, wygodne leżaki, darmowy popcorn i dobra atmosfera wystarczą, aby poczuć się jak na wakacjach. Podobnie jak w poprzednich latach, i w tym roku kino pod chmurką zawita do płockiego centrum.

Kino na świeżym powietrzu to kwintesencja lata. Świetny film, wygodne leżaki, darmowy popcorn i dobra atmosfera wystarczą, aby poczuć się jak na wakacjach. Podobnie jak w poprzednich latach, i w tym roku kino pod chmurką zawita do płockiego centrum.

W ramach kolejnej już edycji „Kina na dachu” najlepsze filmy ostatnich lat zagoszczą w płockim centrum handlowym w każdy piątek lipca i sierpnia. Przed pokazami na widzów czekają gry i zabawy oraz darmowy popcorn. Tak jak w poprzednim roku mieszkańcy Płocka będą mogli sami zdecydować o tym, jaki film zobaczą.

W kolejnych tygodniach na miłośników kina pod chmurką czekają pełne zagadek kryminały, niecodzienne dramaty, ale i lekkie, i pełne uroku hiszpańskie, amerykańskie i polskie komedie. Ponadto pół godziny przed każdym seansem widzowie będą mogli wziąć udział w grach i zabawach z nagrodami.

- „Kino na dachu” w Atrium Mosty co roku przyciąga coraz więcej osób. Widzowie doceniają niepowtarzalną atmosferę, która panuje podczas naszych seansów filmowych, i dobór repertuaru - mówi Magdalena Chęcielewska, zastępca dyrektora Atrium Mosty.  Tegoroczny wybór filmów powinien zaspokoić nawet najbardziej wymagające gusta – kluczowym elementem w doborze obrazów była ich tematyka oraz poziom realizacji. Wartościowe propozycje filmowe, przyjemna pogoda i relaks na świeżym powietrzu z przepiękną panoramą Płocka z piątego piętra centrum to recepta na udany wieczór z rozrywką.

Pełna lista filmów, na które będzie można głosować w każdym tygodniu „Kina na dachu”:

1. „Nieracjonalny mężczyzna” (2015) – „Wciąż ją kocham” (2010)

2. „Nieściszalni” (2010) – „Z miłości do gwiazd” (2008)

3. „Hiszpański temperament” (2014) – „Spódnica w górę” (2014)

4. „Makbet” (2015) – „Zaćma” (2016)

5. „Teoria wszystkiego” (2013) – „Ten niezręczny moment” (2014)

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć tutaj 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE