Reklama

Kino Helios znów otwarte. Sprawdź, czym cie zaskoczy

Opublikowano:
Autor:

Kino Helios znów otwarte. Sprawdź, czym cie zaskoczy  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pandemia koronawirusa sparaliżowała nasz kraj. Od 12 marca przez kilka tygodni zamknięte zostały placówki oświatowe czy kulturowe - w tym kina. Sytuacja wraca do "normy", a od soboty kino Helios jest otwarte.

Pandemia koronawirusa sparaliżowała nasz kraj.  Od 12 marca przez kilka tygodni zamknięte zostały placówki oświatowe czy kulturowe - w tym kina. Sytuacja wraca do "normy", a od soboty kino Helios jest otwarte.

Pomimo że kina mogły być otwarte od 6 czerwca, kino Helios zdecydowało się ponowne otwarcie dopiero od 17 lipca. W związku z tym Helios przygotował dla swoich klientów nowe, zachęcające ceny biletów.   

- Nowy cennik po hasłem „wcześniej kupujesz więcej zyskujesz" zachęca widzów, aby zaplanowali wizytę w kinie z wyprzedzeniem , a tym samym nabyli bilet w cenie już od 14,90 zł. Dodatkowo dla naszych widzów wprowadziliśmy seanse prywatne, aby móc przyjść ze swoją grupą przyjaciół, znajomych i wspólnie we własnym gronie cieszyć się mile spędzonym czasem przy dobrym filmie i w bardzo dobrej cenie biletu – informują w kinie.

Kolejną propozycją  są "Hity za 10 zł". Będą to bajki oraz filmy, które przed pandemią cieszyły się dużą popularnością. Dzięki temu widzowie, którzy nie zdążyli obejrzeć którejś pozycji filmowej, będą mogli nadrobić zaległości. Na tym kino nie poprzestaje i wprowadza do istniejących już projektów takich jaki Filmowe Poranki, Kino Kobiet czy Kino Konesera, kolejny - „Złota Kolekcja Filmowa”. Podczas tych seansów w każdy wtorek na ekranach pojawią się klasyki światowego kina. 

Repertuar można sprawdzić tutaj

Podczas wizyty w kinie należy pamiętać o obowiązującym reżimie sanitarnym oraz zajmowaniu miejsca, które zostało wskazane na bilecie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE