Reklama

Kino Helios zdecydowało się na remont. Co się zmieni?

Opublikowano:
Autor:

Kino Helios zdecydowało się na remont. Co się zmieni? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wiadomo, że prace modernizacyjne potrwają około trzech miesięcy i mają być prowadzone w taki sposób, aby nie doszło do zakłócenia w funkcjonowaniu kina w Galerii Wisła.

Wiadomo, że prace modernizacyjne potrwają około trzech miesięcy i mają być prowadzone w taki sposób, aby nie doszło do zakłócenia w funkcjonowaniu kina w Galerii Wisła.

Remont ma być gruntowny, zaplanowane zmiany obejmą całą powierzchnię, w tym foyer i sale kinowe. W środku, kiedy już prace się zakończą, zobaczymy nowe fotele. Do wymiany mają być systemy akustyczne, a także oświetlenie ogólne i przeszkodowe. Przy okazji renowacji pojawią się również nowe wykładziny. Nowa aranżacja sal i wygodne fotele mają poprawić komfort.

- Prace modernizacyjne to wyjście naprzeciw potrzebom jego widzów - nowa aranżacja sal i wygodne fotele sprawią, że będą mogli w pełni zrelaksować się podczas seansów - mówi Mariusz Czerwiak, dyrektor  z firmy doradczej JLL odpowiadającej za wynajem i zarządzanie Galerią Wisła.

Kino Helios zajmuje w Galerii Wisła powierzchnię 2000 metrów kwadratowych i jest w stanie pomieścić tysiąc widzów. Obiekt posiada pięć klimatyzowanych sal wyposażonych w sprzęt nagłaśniający i do projekcji. W trzech salach zainstalowano technologię Dolby 3D Digital Cinema, umożliwiającą wyświetlanie filmów w formacie trójwymiarowym.

Fot. Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE