Reklama

Kino funduje nagrody za życzenia

Opublikowano:
Autor:

Kino funduje nagrody za życzenia  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Płocki Helios już w najbliższy weekend świętuje swoje urodziny, a teraz zwraca się z prośbą o życzenia. Ale nie byle jakie. Muszą być oryginalne, żeby zgarnąć nagrodę.

Płocki Helios już w najbliższy weekend świętuje swoje urodziny, a teraz zwraca się z prośbą o życzenia. Ale nie byle jakie. Muszą być oryginalne, żeby zgarnąć nagrodę.

Z okazji szóstych już urodzin płocki Helios postanowił wciągnąć w obchody wszystkich kinomanów, którzy kupią bilet na któryś z seansów, a potem pogrążą się w wygodnym fotelu.

Urodziny jednak zobowiązują zarówno solenizanta, jak i jego gości. Dlatego kino wystawi w holu specjalną urnę na życzenia, aby te najciekawsze odpowiednio nagrodzić. Za pierwsze miejsce przewidziano rower miejski o wartości blisko 850 zł, ufundowany przez płocki sklep Decathlon, natomiast w przypadku drugiego miejsca zaaranżowany wieczór dla dwojga w restauracji Książęcej Hotelu Herman (o wartości 300 zł). Ostatnią nagrodą będzie voucher na dowolną usługę o wartości 200 zł do wykorzystania w Centrum Rozrywki Arturo Bowling Club & Arturo Ristorante Italiano.

Urodzinowa zabawa rozpocznie się jeszcze przed południem, w sobotę 29 listopada i potrwa do niedzieli, 30 listopada. Od godziny 10.00 członkowie Akademii Piłkarskiej Socatots poprowadzą zajęcia piłkarskie dla najmłodszych, pojawi się klaun Pajko tworzący przesympatyczne, balonowe zwierzątka, a od południa firma Carbogas ma zapewnić magiczną godziną pełną czarów i kolorów. Ponadto dzieciaki wyjdą z kina z pomalowanymi buziami według własnego pomysłu. Dla osłody pojawią się babeczki i wata cukrowa między godziną 10.00 a 14.00.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE