Reklama

Kierownik odpowiedzialny za sprzedaż i wykup miejskich działek odchodzi z Ratusza

Opublikowano:
Autor:

Kierownik odpowiedzialny za sprzedaż i wykup miejskich działek odchodzi z Ratusza  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z naszych informacji wynika, że po blisko kilkunastu latach pracy z płockim Ratuszem żegna się Mariusz Pakulski.

Z naszych informacji wynika, że po blisko kilkunastu latach pracy z płockim Ratuszem żegna się Mariusz Pakulski.

W swojej blisko 14-letniej karierze w Urzędzie Miasta Płocka 43-latni Mariusz Pakulski pracował na różnych stanowiskach, m.in. jako dyrektor Wydziału Gospodarowania Mieniem Komunalnym czy ostatnio - jako kierownik Biura Obrotu Nieruchomościami Gminy w pionie wiceprezydenta Jacka Terebusa, zastępcy prezydenta ds. inwestycji.  Kierowane przezeń komórki zajmowały się obrotem nieruchomościami, czyli wykupem gruntów pod inwestycje, ale i sprzedażą miejskich działek, m.in.  przy rondzie Lajourdie na Radziwiu, na Wilczej w Borowiczkach czy terenów pod rozbudowę CNH.

Teraz Pakulski żegna się z Ratuszem.

- To prawda, pan Mariusz Pakulski opuszcza urząd, podpisaliśmy wypowiedzenie za porozumieniem stron - potwierdza Hubert Woźniak z biura prasowego UMP.

Formalnie kierownik biura będzie zatrudniony w Ratuszu do końca września, ale drugą połowę miesiąca spędzi już na urlopie.  Potem rozpocznie pracę w prywatnej płockiej firmie - tym razem odejście z Ratusza oznacza awans zawodowy i krok w karierze. Atmosfera, w której urzędnik żegna się z magistratem, jest przyjazna.

Kto zajmie jego miejsce? - Nie podjęliśmy jeszcze decyzji, czy ogłosimy konkurs na to stanowisko czy też powierzenie funkcji odbędzie się na drodze awansu wewnętrznego - mówi Hubert Woźniak.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE