Reklama

Kierowcy, zwolnijcie na Kazimierza Wielkiego

Opublikowano:
Autor:

Kierowcy, zwolnijcie na Kazimierza Wielkiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na Kazimierza Wielkiego do wymiany jest warstwa ścieralna asfaltu. Ratusz uprzedza kierowców, że chociaż przejazd będzie zapewniony, to jednak od poniedziałku trzeba liczyć się z pewnymi utrudnieniami.

Na Kazimierza Wielkiego do wymiany jest warstwa ścieralna asfaltu. Ratusz uprzedza kierowców, że chociaż przejazd będzie zapewniony, to jednak od poniedziałku trzeba liczyć się z pewnymi utrudnieniami.

Przypomnijmy, że wykonawca remontu ul. Kazimierza Wielkiego ma na własny koszt wymienić asfalt na odcinku ul. Kazimierza Wielkiego i ul. Nowowiejskiego w Płocku (od skrzyżowania z ul. Dobrzyńską do skrzyżowania z ul. Łukasiewicza). - Względy bezpieczeństwa spowodowały, że nie zaakceptowaliśmy jakości wierzchniej, ścieralnej warstwy asfaltu, ułożonej w ubiegłym roku przez firmę Molewski na ul. Kazimierza Wielkiego – informował kilka dni temu zespół medialny Ratusza.

Od najbliższego poniedziałku, 11 lipca do 14 lipca zaplanowano połówkowe frezowanie nawierzchni i ułożenie górnej warstwy asfaltu. Ruch ma odbywać się w sposób wahadłowy. Pojawią się uskoki między już sfrezowaną nawierzchnią a tą częścią nawierzchni, która dopiero zostanie sfezowana. 

Do końca lipca zabraknie oznakowania pionowego na ułożonym odcinku drogi. Po wykonanych pracach przez okres dwóch tygodni na jezdni będą występowały niewielkie ilości grysu. Przez cały czas zostanie utrzymane ograniczenie prędkości do 30 km/h.   

Czytaj też: 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE