Reklama

Kiedy warto skorzystać z wypożyczalni samochodów?

Opublikowano:
Autor:

Kiedy warto skorzystać z wypożyczalni samochodów? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wynajem samochodu to rozwiązanie bardzo przydatne w wielu sytuacjach. Sprawdza się nie tylko przy okazji wyjazdu do innego kraju i chęci zwiedzenia pobliskiej okolicy. W Polsce samochody osobowe, jak i te typu SUV i VAN wynajmuje się zaskakująco często. Sprawdź, kiedy to rozwiązanie opłaca się szczególnie.

Wynajem samochodu to rozwiązanie bardzo przydatne w wielu sytuacjach. Sprawdza się nie tylko przy okazji wyjazdu do innego kraju i chęci zwiedzenia pobliskiej okolicy. W Polsce samochody osobowe, jak i te typu SUV i VAN wynajmuje się zaskakująco często. Sprawdź, kiedy to rozwiązanie opłaca się szczególnie.

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku i nie tylko

Wypożyczalnie aut dla firm 

Wypożyczalnia samochodów typu VAN i SUV - dla kogo?

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku i nie tylko 

Wypożyczalnia samochodów przydaje się zarówno podczas wypraw prywatnych i biznesowych. Przejazd własnym samochodem z jednego krańca Polski na drugi nie tylko trwa długo, ale jest także ogromnie męczący. Niejednokrotnie okazuje się, że bardziej opłacalnym rozwiązaniem jest zakup biletu samolotowego, przelot do najbliższego lotniska w stosunku do docelowego miejsca podróży i wynajęcie auta na czas pobytu. Wiele osób korzysta z tego rozwiązania zarówno ze względów ekonomicznych, oszczędności czasu, jak i komfortu, jaki gwarantuje taki model podróży. Nic więc dziwnego, że wypożyczalnia samochodów Enterprise Rent-A-Car ma swoje lokalizacje na wszystkich ważniejszych lotniskach w kraju:

 • Warszawa Okęcie,
 • Wrocław Strachowice,
 • Gdańsk Rębiechowo,
 • Katowice Pyrzowice,
 • Kraków Balice,
 • Wrocław Strachowice.
Niezależnie od tego, czy wybierasz się na polskie wakacje z rodziną, czy masz biznesowy objazd po regionie - wypożyczalnia aut sprawi, że twoja podróż będzie znacznie bardziej komfortowa.

Wypożyczalnie aut dla firm

Z wypożyczani samochodów bardzo często korzystają firmy, które w danym momencie potrzebują błyskawicznie zwiększyć flotę lub muszą uzupełnić w niej braki powstałe w wyniku awarii pojazdów. W takim przypadku kupno nowego auta nie do końca wydaje się uzasadnione. Wynajem średnio- lub długoterminowy jest zaś nie tylko wygodny, ale i opłacalny. Faktury za tę usługę oczywiście można wliczyć do kosztów uzyskania przychodu. W przypadku pojawiającego się zlecenia, które jednorazowo wymaga zwiększenia floty trudno planować zakup nowego auta, z kolei w przypadku awarii - samochód zastępczy potrzebny jest często natychmiast (np. dla handlowca, który ma przed sobą spotkania z klientami w różnych częściach Polski). 

Wypożyczalnia samochodów typu VAN i SUV - dla kogo?

Najczęściej wypożycza się oczywiście samochody osobowe, natomiast nie jest to jedyna grupa aut, z której korzystają klienci. Przy organizacji większych eventów, konferencji, szkoleń samochody typu VAN i SUV okazują się niezbędne. Zamiast wynajmować firmę do przewodu osób, można wynająć jedynie samochód. Rozwiązanie jest zdecydowanie bardziej opłacalne. Sprawdza się ono także w przypadku wyjazdów na sesje zdjęciowe, warsztaty w małym gronie. Dla 6-10 osobowej ekipy lepiej wynająć samochód, zapewnić kierowcę, niż dla każdego z osobna kupować bilet na pociąg czy samolot. Szczególnie, jeśli ekipa wiezie ze sobą jakiś sprzęt, materiały, ubrania - do samochodu typu VAN wszystko się zmieści. 

 

Wypożyczalnia samochodów Enterprise Rent-A-Car Polska

Wynajem aut w Polsce i ponad 70 innych krajach!

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach:

 • Warszawa Okęcie
 • Wrocław Strachowice
 • Gdańsk Rębiechowo
 • Katowice Pyrzowice
 • Kraków Balice
 • Wrocław Strachowice
Wynajmujemy samochody:

 • osobowe
 • SUVy
 • VANy
Sprawdź szczególy na https://www.enterpriserentacar.pl/pl/home.html

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE