Reklama

Kiedy remont ulicy Tysiąclecia?

Opublikowano:
Autor:

Kiedy remont ulicy Tysiąclecia? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jedna z najbardziej zniszczonych ulic w Płocku doczeka się remontu. Powstanie nowy chodnik i ścieżka rowerowa.

Jedna z najbardziej zniszczonych ulic w Płocku doczeka się remontu. Powstanie nowy chodnik i ścieżka rowerowa. 

Wczoraj prezydent Płocka spotkał się z mieszkańcami osiedla Łukasiewicza. W centrum zainteresowania była inwestycja w al. Roguckiego, ale też planowany remont ul. Tysiąclecia. 

- Ul. Tysiąclecia pewnie mogła być zrobiona rok temu, czy dwa lata temu, gdyby nie jedna rzecz - mówił wczoraj Andrzej Nowakowski. - By zrobić ul. Tysiąclecia należy zrobić rozdział kanalizacji na tej ulicy. Nie ma sensu wymieniać nawierzchni, która jest już w złym stanie, jeśli nie wejdziemy z rozdziałem kanalizacji. 

O postępie prac w tym zakresie informowaliśmy wczoraj na łamach portalu. 

[ZT]19169[/ZT]

W tym roku prace dotrą pasażem Nowaka do ul. Tysiąclecia. Przetarg na remont ulicy jest przygotowywany.

- W przyszłym roku będziemy mogli rozpocząć ulicę Tysiąclecia - zapewnił Andrzej Nowakowski. - Wiadomo, że wszystkiego nie zrobimy w jednym roku, bo jest to kosztowne [...] Nie mogę zamknąć całego miasta, duże utrudnienia i tak już są przy ul. Łukasiewicza

W związku z rozdziałem kanalizacji, prawdopodobnie jeszcze w wakacje mieszkańcy mogą spodziewać się utrudnień w rejonie skrzyżowania ul. Kobylińskiego z ul. Łukasiewicza oraz pasażu Nowaka, gdzie będą wykonywane głębokie wykopy. 

[ZT]19069[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE