Reklama

Kaszmirowysen.pl – sklep z wysokiej jakości materacami piankowymi i kieszeniowymi

Opublikowano:
Autor:

Kaszmirowysen.pl – sklep z wysokiej jakości materacami piankowymi i kieszeniowymi - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zakup nowego materaca nie jest sprawą prostą. Często jest on poprzedzony długimi poszukiwaniami. Mnóstwo sklepów internetowych, jeszcze więcej modeli materacy w różnych rodzajach, wysokościach, twardościach... Jak się w tym wszystkim połapać?

Zakup nowego materaca nie jest sprawą prostą. Często jest on poprzedzony długimi poszukiwaniami. Mnóstwo sklepów internetowych, jeszcze więcej modeli materacy w różnych rodzajach, wysokościach, twardościach... Jak się w tym wszystkim połapać?

Sklep Kaszmirowysen.pl oferuje przejrzystą ofertę doskonałej jakości materacy, w wyjątkowym, kaszmirowym pokrowcu. Jeden typ materaca – kieszeniowy – ułatwia wybór. Jednocześnie jest to najwygodniejszy i najtrwalszy rodzaj wkładu wewnętrznego. Wszystkie modele na Kaszmirowysen.pl występują w czterech stopniach twardości. Wyróżniamy materace miękkie, materace średnio twarde, materace twarde oraz materace bardzo twarde. Twardość materaca dobieramy według wagi przyszłego użytkownika. Im cięższa osoba tym twardszy materac powinna zakupić. Musimy zadbać o to, by odpowiednio podpierać kręgosłup. Zapobiegnie to jego skrzywieniu, deformacjom oraz w przyszłości uciążliwym dolegliwościom bólowym. Kaszmirowysen.pl oferuje pomoc doświadczonych konsultantów. Ich szeroka wiedza oraz chęć pomocy ułatwią wybór najlepszego modelu.

Sklepy internetowe oferują wybór kilku rodzajów pokrowców. Kaszmirowysen.pl posiada jeden, ale bardzo luksusowy, miękki i przyjemny dla skóry pokrowiec. Jest uszyty z wełny kóz kaszmirskich, ręcznie wyczesywanych. Jego gramatura wynosi 450 g/m2. Pokrowiec jest wzmocniony siatką wentylującą 3D, która zwiększa jego przewiewność. Posiada również suwak w kształcie litery „L”, ułatwiający zdejmowanie pokrowca celem jego wyprania lub wymiany. Wyjaśnijmy jeszcze krótko, czym są wkłady kieszeniowe w materacach sprzedawanych w sklepie Kaszmirowysen.pl. Materace kieszeniowe (pocketowe) zbudowane są ze sprężyn w cylindrycznym kształcie, umieszczonych w materiałowych kieszonkach. Liczba sprężyn w standardowej wersji to 262 szt/m2. Mocniejsza i twardsza wersja multipocketowa posiada ich 510 szt/m2. Wyróżniamy również wersję podwyższoną o 5 cm czyli materace kieszeniowe lux oraz obniżoną o 6 cm, czyli materace mini. Jak widać mimo jednego rodzaju materacy, wybór jest spory.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE