Reklama

Kasy stadionowe do remontu. Za 100 tys. zł

Opublikowano:
Autor:

Kasy stadionowe do remontu. Za 100 tys. zł - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 100 tys. zł Ratusz przeznaczył na kapitalny remont kas biletowych przy wejściu na stadion Wisły Płock.

Ponad 100 tys. zł Ratusz przeznaczył na kapitalny remont kas biletowych przy wejściu na stadion Wisły Płock.

Ratusz ogłosił przetarg na remont kas biletowych przy wejściach na trybunę wschodnią i zachodnią stadionu Kazimierza Górskiego. To obok budowy sztucznego boiska między stadionem a budynkami Politechniki pierwsza od wielu lat inwestycja na stadionie, a dla wysłużonych, mocno już zrujnowanych, zawilgoconych kas - pierwszy większy remont od momentu powstania obiektu, czyli od blisko 40 lat.

Kapitalny remont przejdą wszystkie trzy kasy. Poza wymianą dachów, tynków, położeniem mrozoodpornego gresu itp., w planach są również m.in. prace ziemne związane z instalacjami w branżach elektrycznej, budowlanej i centralnego ogrzewania. - Obecny stan instalacji elektrycznych jest fatalny, kasy nie mają ogrzewania - informuje Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza. - Budynki nie były kompleksowo remontowane praktycznie od momentu ich wybudowania w latach 70. XX wieku i są w złym stanie technicznym.

Na ten remont zarezerwowano w budżecie miasta ok. 100 tys. zł. Ile dokładnie trzeba będzie wydać na kasy, okaże się po rozstrzygnięciu przetargu (decydującym kryterium przy wyborze ofert jest jak zwykle najniższa cena). - Przeznaczone na remont środki pochodzą z oszczędności uzyskanych na tegorocznych przetargach na inne zadania remontowe realizowane przez Wydział Inwestycji i Remontów - informuje Konrad Kozłowski.

Zgodnie z dokumentacją przetargową, kasy mają być jak nowe do połowy grudnia.

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE