Reklama

Kartą płatniczą zapłacimy za mandat

Opublikowano:
Autor:

Kartą płatniczą zapłacimy za mandat - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Straż Miejska ma już na wyposażeniu dwa terminale płatnicze. Kierujący nie będą musieli fatygować się na pocztę, czy do banku, a grzywna zostanie pobrana z ich konta.

Straż Miejska ma już na wyposażeniu dwa terminale płatnicze. Kierujący nie będą musieli fatygować się na pocztę, czy do banku, a grzywna zostanie pobrana z ich konta.

- Oczywiście kierowca może, ale nie musi wybrać taką formę płatności - wyjaśnia Jolanta Głowacka, rzeczniczka Straży Miejskiej w Płocku. - Strażnicy miejscy będą informować kierowców, że istnieje taka możliwość.

Terminale płatnicze znajdują się w siedzibie Straży Miejskiej przy ul. Otolińskiej.

- Nadal ktoś, kto jest karany za wykroczenie może nie przyjąć mandatu i stanąć przed sądem, a także przyjąć mandat kredytowany i zapłacić w ciągu siedmiu dni - dodaje Jolanta Głowacka.

Należność z tytułu mandatu karnego, nałożonego przez funkcjonariusza Straży Miejskiej, bez opłat manipulacyjnych można także w kasie Urzędu Miasta Płocka przy ul. Stary Rynek 1 (wejście od ul. Zduńskiej) w dni powszednie od godziny 07.30-15.30, w czwartek od godz. 08.30- 17.30, w piątek od godz. 08.30 – 15.30.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE