Reklama

Karnety na Audioriver dostępne od dzisiaj

Opublikowano:
Autor:

Karnety na Audioriver dostępne od dzisiaj - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Chociaż do rozpocznęcia tegorocznej edycji Festiwalu Świata Niezależnego pozostało pół roku, już od czwartku, 23 stycznia dostępne są karnety na tę imprezę. Warto się pospieszyć, bo ich ilość jest ograniczona.

Chociaż do rozpocznęcia tegorocznej edycji Festiwalu Świata Niezależnego pozostało pół roku, już od czwartku, 23 stycznia dostępne są karnety na tę imprezę. Warto się pospieszyć, bo ich ilość jest ograniczona.

Ceny jedno- i dwudniowych wejściówek niewiele różnią się od ubiegłorocznych. Nowością są karnety, które obejmują także Audioriver Sun/Day czyli trzeci dzień imprezy. Kto jest nimi zainteresowany, powinien pospieszyć się z kupnem, ponieważ ilość jest mocno ograniczona i wynosi jedynie 1,5 tysiąca sztuk. Podobnie jak w latach wcześniejszych dostępne są już karnety obejmujące dwie noce na płockiej plaży.
Sprzedaż wejściówek jednodniowych ruszy pięć dni przed rozpoczęciem imprezy. Pod warunkiem, że do tego czasu uchowają się jakiekolwiek wolne miejsca. Warto przypomnieć, że w 2013 roku karty wstępu na Audioriver skończyły się dzień przed rozpoczęciem imprezy. A na plaży w Płocku bawiło się ponad 22 tysiące osób.

Karnety dostępne są na ebilet.pl oraz w salonach sieci Empik. Tegoroczne ceny i terminy sprzedaży:

Karnet trzydniowy (piątek i sobota na plaży + Audioriver Sun/Day) - tylko 1500 sztuk!
23 stycznia-9 marca: 180 zł
10 marca-11 maja: 210 zł
12 maja-20 lipca: 240 zł
21-27 lipca: 270 zł

Karnet dwudniowy (piątek i sobota na plaży)
23 stycznia-9 marca: 130 zł
10 marca-11 maja: 160 zł
12 maja-20 lipca: 190 zł
21-27 lipca: 220 zł
Bilet jednodniowy (piątek lub sobota na plaży): dostępne od 21.07: 120 zł
Bilet Audioriver Sun/Day (tylko niedziela): dostępne od 21.07: 50 zł

Organizatorzy nie zdecydowali się jeszcze na upublicznienie gwiazd tegorocznej edycji festiwalu Audioriver. Doświadczenie poprzednich lat uczy jednak, że nie brakuje chętnych, którzy doceniając renomę imprezy, decydują się na zakup karnetów „w ciemno”. Jak mówią, płocki festiwal to nie tylko doskonałe koncerty, świetne DJ-skie sety oraz gwiazdy muzyki elektronicznej i alternatywnej z całego świata. To przede wszystkim wspaniałe miejsce, świetni ludzie i absolutnie niepowtarzalna atmosfera.

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE