Reklama

Kandydat powiesił plakat na drzewie

Opublikowano:
Autor:

Kandydat powiesił plakat na drzewie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ten fakt nie umknął naszej czytelniczce, którą oburzyło traktowanie drzew jak słupa ogłoszeniowego. Zwłaszcza że kandydat chce… dbać o przyrodę.

Ten fakt nie umknął naszej czytelniczce, którą oburzyło traktowanie drzew jak słupa ogłoszeniowego. Zwłaszcza że kandydat chce… dbać o przyrodę.

- Jestem oburzona wieszaniem ulotki wyborczej kandydata na radnego do sejmiku mazowieckiego - napisała nasza czytelniczka ze Skarpy, wskazując na ulotki Andrzeja Przedlackiego powieszone na korze drzewa.

Podobizny Andrzeja Przedlackiego, starającego się o miejsce w sejmiku Mazowsza z list SLD,  przytwierdzono pinezkami do drzewa przy ulicy na Skarpie. Ironii całej sytuacji dodaje fakt, że kandydat Lewicy zamierza realizować program tej partii m.in. w zakresie „ochrony środowiska naturalnego”.

- Dlaczego okalecza drzewo, czy według kandydata drzewo to słup ogłoszeniowy?! - denerwuje się płocczanka.

Sam zainteresowany zapewnia, że on nie wieszał tych ulotek, ale oczywiście czym prędzej je zdejmie. - Należę do Ligi Ochrony Przyrody, więc nie pozwoliłbym sobie na wieszanie na drzewach  - mówi Andrzej Przedlacki.   - Serdecznie dziękuję tej pani za zwrócenie uwagi, natychmiast zajmę się tą sprawą - zapowiedział kandydat, dopytawszy o dokładne miejsce powieszenia ulotek.

Dosłownie po kwadransie zadzwonił strapiony, że jest już na miejscu, obszedł wszystkie drzewa między blokami  i żadnych ulotek nie było.  - Jeszcze pochodzę, posprawdzam, ale może zostały już zdjęte? - zastanawia się kandydat.

Fot. Czytelniczka

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE