Reklama

Kanapa blokowała ścieżkę rowerową na moście. Jak to się stało?

Opublikowano:
Autor:

Kanapa blokowała ścieżkę rowerową na moście. Jak to się stało? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Czytelnik podzielił się z nami na nietypową obserwacją. - Ścieżkę rowerową na nowym moście blokuje kanapa. Nie da się jej nie zauważyć - zaintrygował nas pan Michał. Pojechaliśmy, sprawdziliśmy i do tej pory przecieramy oczy ze zdumienia.

Czytelnik podzielił się z nami na nietypową obserwacją. - Ścieżkę rowerową na nowym moście blokuje kanapa. Nie da się jej nie zauważyć - zaintrygował nas pan Michał. Pojechaliśmy, sprawdziliśmy i do tej pory przecieramy oczy ze zdumienia. 

Wiadomość od pana Michała otrzymaliśmy tuż przed 11:00. Kiedy pół godziny później dotarliśmy na Most Solidarności, naszym oczom ukazała się średniej wielkości kanapa. Nie byłoby w tym może nic dziwnego gdyby nie fakt, że blokowała ścieżkę rowerową. 

Około 13:00 skontaktowaliśmy się z policją. Funkcjonariusze nie dostali jednak zgłoszenia o takim znalezisku. Następnie skierowaliśmy się do urzędu miasta. Tutaj też nie dotarła taka informacja. 

- Ewidentnie ktoś to wyrzucił, co jest zupełnie niezrozumiałe. Wszystko wskazuje, że jest to zużyty mebel. Istnieje system odbioru wielkogabarytowych odpadów, a wyrzucanie tego na środku mostu jest skrajnie nieodpowiedzialne - mówi Hubert Woźniak. - Kanapę sprzątnie Muniserwis. 

Jak dodaje Woźniak, kanapa została prawdopodobnie wyrzucona celowo. Wskazuje na to jej ułożenie. Służby spróbują ustalić sprawcę. Do sprawy wrócimy w poniedziałek.

fot. czytelnik

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE