Reklama

Kaloryfery słabiej grzeją? To przejściowe

Opublikowano:
Autor:

Kaloryfery słabiej grzeją? To przejściowe - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak poinformowało Fortum, dziś rano nastąpiło obniżenie temperatury wody w systemie ciepłowniczym w Płocku, dlatego kaloryfery nie wszędzie działają tak, jak powinny. Wszystko powinno wrócić do normy dziś wieczorem.

Jak poinformowało Fortum, dziś rano nastąpiło obniżenie temperatury wody w systemie ciepłowniczym w Płocku. Wszystko powinno wrócić do normy dziś wieczorem.

Dostawa ciepła nie została co prawda przerwana zupełnie, ale ponieważ kaloryfery mogą grzać słabiej niż są ustawione i aby uspokoić odbiorców, Fortum wystosowało komunikat prasowy, w którym tłumaczy poranne obniżenie temperatury wody w systemie ciepłowniczym. - Przyczyna problemu leży po stronie wytwórcy – elektrociepłowni (Orlen), która dostarcza ciepło do sieci w Płocku - wyjaśnia dostawca ciepła.

Jak uspokaja rzecznik Fortum Power and Heat Polska, Jacek Ławrecki, ekipy techniczne natychmiast przystąpiły do usuwania awarii i według informacji uzyskanych z elektrociepłowni można się spodziewać, że przywrócenie właściwych parametrów ciepła u odbiorców będzie możliwe jeszcze dziś wieczorem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE