Reklama

Kalisz w Płocku na wylicytowanym obiedzie

Opublikowano:
Autor:

Kalisz w Płocku na wylicytowanym obiedzie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek, 27 stycznia w Płocku gościł będzie twórca Stowarzyszenia Dom Wszystkich Polska Ryszard Kalisz.

W poniedziałek, 27 stycznia w Płocku gościł będzie twórca Stowarzyszenia Dom Wszystkich Polska Ryszard Kalisz.

Polityk, adwokat, poseł na Sejm IV, V, VI i VII kadencji, były minister spraw wewnętrznych i administracji. Jeden z najbardziej znanych polityków lewicy gościł będzie w Płocku na zaproszenie posła Polskiego Stronnictwa Ludowego Piotra Zgorzelskiego. Podczas pobytu w naszym mieście wraz z Piotrem Zgorzelskim wybierze się do jednej z płockich restauracji, w której zje obiad ze zwycięzcą aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Około 14 obaj posłowie powinni pojawić się na Starym Mieście. W planach jest złożenie kwiatów przy tablicy upamiętniającej pamięć Jolanty Szymanek-Deresz. Dwie godziny później w filii nr 8 Książnicy Płockiej przy ulicy Walecznych 20 odbędzie się spotkanie z mieszkankami Płocka „Ryszard i Kobiety”.

Ostatnim punktem wizyty Ryszarda Kalisza w Płocku będzie spotkanie ze wszystkimi płocczanami zainteresowanymi działalnością Stowarzyszenia Dom Wszystkich Polska, które odbędzie się w Spółdzielczym Domu Kultury.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE