Reklama

Kaczyński i Korwin-Mikke przyjadą do Płocka

Opublikowano:
Autor:

Kaczyński i Korwin-Mikke przyjadą do Płocka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Liderzy partii będą wspierać swoich kandydatów w nadchodzących wyborach samorządowych. Szef Nowej Prawicy - już dzisiaj, a lider Prawa i Sprawiedliwości - we wtorek.

Liderzy partii będą wspierać swoich kandydatów w nadchodzących wyborach samorządowych. Szef Nowej Prawicy - już dzisiaj, a lider Prawa i Sprawiedliwości - we wtorek.

Dziś, w czwartek po południu w Orlen Arenie z płocczanami spotka się Janusz Korwin-Mike. Cel spotkania jest jasny - szef Nowej Prawicy chce zarekomendować płocczanom kandydatów partii w nadchodzących wyborach samorządowych. Wprawdzie nie ma list Nowej Prawicy do rady miasta, ugrupowanie nie wystawiło tez kandydata na prezydenta, ale osiemnaścioro kandydatów z naszego okręgu chce zasiadać w sejmiku województwa mazowieckiego.  Spotkanie rozpocznie się o 16.30 w Orlen Arenie (wejście K4, sala konferencyjna), wstęp jest wolny.

Z kolei Jarosław Kaczyński przyjedzie we wtorek na otwarte spotkanie z płocczanami, które zaplanowano w płockim teatrze. Można się spodziewać, że również szef PiS będzie chciał wesprzeć senatora Marka Martynowskiego, który w nadchodzących wyborach walczy o fotel prezydenta miasta, oraz kandydatów na radnych do rady miasta i sejmiku mazowieckiego.  Wstęp na spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim jest wolny, rozpocznie się ono o godz. 14.00.

Fot. Portal Płock

Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE