Reklama

Już wiemy: nowym wójtem Słupna został...

Opublikowano:
Autor:

Już wiemy: nowym wójtem Słupna został... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To na razie nieoficjalne wyniki, ale według naszych informacji, nowym wójtem Słupna został Marcin Zawadka. W drugiej turze wyborów pokonał Andrzeja Chrzanowskiego.

To na razie nieoficjalne wyniki, ale według naszych informacji, nowym wójtem Słupna został Marcin Zawadka. W drugiej turze wyborów pokonał Andrzeja Chrzanowskiego.

Słupno to jedna z czterech gmin powiatu płockiego obok Bodzanowa, Małej Wsi i Słubic, w której do wyłonienia wójta nie wystarczyła pierwsza tura i potrzebna była dogrywka.

Walka między kontrkandydatami o fotel wójta Słupna po Stefanie Jakubowskim, który po 20 latach szefowania gminie, postanowił nie kandydować,  była bardzo zacięta. Dwutygodniową kampanię przed drugą turą można określić jako bardzo intensywna, zwłaszcza ze strony Marcina Zawadki z komitetu Nasza Gmina Słupno, który w pierwszej turze odniósł zwycięstwo nad kontrkandydatami. Dwa tygodnie temu zagłosowało na niego ponad 900 mieszkańców, a na Andrzeja Chrzanowskiego ponad 820).

To właśnie ci panowie spotkali się w drugiej turze. Oficjalnych wyników jeszcze nie ma, ale według naszych informacji, w drugiej turze różnicą ok. 180 głosów wygrał Marcin Zawadka i to on zastąpi Stefana Jakubowskiego na stanowisku wójta Słupna. Takie wyniki drugiej tury podaje również lokalny portal

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE