Reklama

Już wiadomo, co będzie zamiast Strefy

Opublikowano:
Autor:

Już wiadomo, co będzie zamiast Strefy  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nowy klub rusza w ostatni weekend października w byłej dyskotece Strefa 2010. Budynek od blisko dwóch lat świecił pustkami.

Nowy klub rusza w ostatni weekend października w byłej dyskotece Strefa 2010. Budynek od blisko dwóch lat świecił pustkami.

Klub Strefa 2010 mieszczący się w budynku przy Wyszogrodzkiej blisko granic miasta powstał w lipcu 2010 roku, przez blisko trzy lata często było o nim głośno w mieście. Potem klub nagle zamknięto, co zaskoczyło starych bywalców.

Gdy klubowicze pogrzebali już nadzieje, teraz po blisko dwóch latach w starym miejscu startuje nowy Klub Scena. Choć właściciel się nie zmienił i wciąż jest nim Dariusz Stępniak, ma to być zupełnie nowe miejsce. Co zatem się zmieniło? Mimo że zwiastuny są dość odważne i koncentrują się na roztańczonych tylnych częściach ciała, jak twierdzą właściciele, na pewno nie będzie to nocny klub dla dorosłych.

- Przygotowaliśmy nowy wystrój, nowy profil działalności i przede wszystkim nową scenę, zdecydowanie bardziej  wielofunkcyjną - mówi właściciel klubu. - Wszystko zostało tak pomyślane, by klub służył zarówno jako miejsce na sobotnie dyskoteki, jak i sala koncertowa, w której będą organizowane koncerty, stand upy i inne ciekawe przedsięwzięcia.

Otwarcie zaplanowano na sobotę 31 października. Jednorazowo w klubie może się bawić nawet 800 osób.

Więcej o historii klubu i organizowanych przezeń przedsięwzięciach czytaj:

Budynek przy Wyszogrodzkiej jeszcze do niedawna świecił pustkami, za tydzień ma się to zmienić, fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE