Reklama

Już są! Film i spot z Płockiem w tle

Opublikowano:
Autor:

Już są! Film i spot z Płockiem w tle - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do kin trafił kręcony w Płocku dwa lata temu film Sławomira Fabickiego „Miłość”. Można już oglądać również reklamę sieci komórkowej z Grodzką w tle.

Do kin trafił kręcony w Płocku dwa lata temu film Sławomira Fabickiego „Miłość”. Można już oglądać również reklamę sieci komórkowej z Grodzką w tle.

Ekipę filmowców spotkaliśmy przy Grodzkiej 6 marca. Na płockim deptaku ze swoim sprzętem rozstawiła się kilkudziesięcioosobowa grupa statystów, aktorów, operatorów, w oknach kamienicy pojawił się wielki jaskrawożółty baner z napisem „Żaluzje”, a przechodzący Grodzka przechodnie mijali co i rusz kable, drabiny, kamery, namiot z komputerami. Okazało się, że właśnie powstają zdjęcia do spotu reklamowego w najnowszej kampanii Orange - „Klienci Orange dla Firm minut nie liczą". Można już oglądać pierwsze efekty pracy filmowców - obrazek z Grodzkiej otwiera i zamyka reklamę sieci Orange. Ale że spot trwa tylko pół minuty, a płocki deptak pojawia się weń przez zaledwie kilka sekund, odkryć znajomą ulicę może tylko wprawne oko. To już koniec reklam z udziałem naszego pięknego miasta? - nie ukrywamy zdumienia. Okazuje się, że nie. - Pod koniec marca startuje emisja kolejnej reklamy Orange dla Firm, która była nagrywana w Płocku - poinformował Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.

Więcej Płocka mamy w filmie, który w piątek trafił na ekrany kin.”Miłość” to inspirowany prawdziwą historią dramat psychologiczny w reżyserii nominowanego do Oskara Sławomira Fabickiego. Jak już pisaliśmy, zdjęcia do filmu kręcone były w Płocku jesienią 2011 roku, m.in. przy Sienkiewicza, w farze, na starówce. Występują w nim m.in.: Marcin Dorociński, Julia Kijowska, Agata Kulesza i Wojciech Mecwaldowski, a także statyści - płocczanie. Film trwa trochę ponad półtorej godziny, można go oglądać w NovymKinie Przedwiośnie, a także w Heliosie.

Na zdjęciu Grodzka w reklamie Orange fot. youtube.com

Zwiastun filmu "Miłość": http://www.youtube.com/watch?v=uro-epsIisU

Reklama Orange:

Zdjęcia z Grodzkiej w roli planu filmowego zobacz w naszej galerii


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE