Reklama

Już po akcji WOPR i MZGM-TBS. Wszyscy byli bardzo zadowoleni [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Już po akcji WOPR i MZGM-TBS. Wszyscy byli bardzo zadowoleni [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzięki ofiarności płocczan kilkadziesiąt świątecznych paczek trafiło do dzieci w ramach projektu "Prawdziwie polskie święta Bożego Narodzenia".

Dzięki ofiarności płocczan kilkadziesiąt świątecznych paczek trafiło do dzieci w ramach projektu "Prawdziwie polskie święta Bożego Narodzenia".

Pisaliśmy niedawno o pomyśle ratowników płockiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego i pracowników Miejskiego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej-TBS, by wszyscy mieli miłe święta Bożego Narodzenia - by pod choinką nie zabrakło prezentów, a na wigilijnym stole świątecznych smakołyków.

Akcja trwała do 16 grudnia i do tego czasu wiele firm, instytucji i osób prywatnych wsparło inicjatywę. Uzbierało się kilkadziesiąt paczek dla dzieci i ich rodzin. Prezenty ramię w ramię ze św. Mikołajem rozdawali w siedzibie Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej oraz Fundacji Portal FM Pomagamy Dzieciom prezes MZGM-TBS Arkadiusz Kochanowicz oraz wiceprezes Piotr Chała.

- Największą radością i zapłatą za trud włożony w realizację projektu były uśmiechy wszystkich obdarowanych dzieci, jak również ich rodziców i opiekunów - cieszą się pomysłodawcy.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE