Reklama

Już ok. 100 osób chętnych na piknik

Opublikowano:
Autor:

Już ok. 100 osób chętnych na piknik - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Za niecałe dwa tygodnie absolwenci najstarszej szkoły w Polsce spotkają się na jedenastym już Pikniku Małachowiaków, by wspominać szkolne lata. Zapisało się już ok. 100 byłych uczniów. Nie zwlekajcie, czasu jest coraz mniej!

Za niecałe dwa tygodnie  absolwenci najstarszej szkoły w Polsce spotkają się na jedenastym już Pikniku Małachowiaków, by wspominać szkolne lata.  Zapisało się już ok. 100 byłych uczniów. Nie zwlekajcie, czasu jest coraz mniej!

Jak poinformowało organizujące całą imprezę Towarzystwo Małachowiaków, tylko do 10 czerwca można zapisywać się na XI Piknik Małachowiaków, który odbędzie się sobotę 15 czerwca na placu piknikowym nad Wisłą przy Płockim Towarzystwie Wioślarskim. Zaproszeni mogą czuć się wszyscy: tak ci, którzy kończyli najstarszą szkołę w Polsce zarówno rok temu, jak i pół wieku temu, ale także przyjaciele i sympatycy szkoły, którzy do niej nie chodzili. Ale uwaga, liczba miejsc jest ograniczona - przygotowano 350 wejściówek za 35 zł od osoby (w cenie m.in. piwo, żurek z kiełbasą, sałatki, kaszanka z grilla). Pieniądze można wpłacać na konto Towarzystwa Małachowiaków do 10 czerwca (na piknik trzeba zabrać dowód wpłaty) lub osobiście w sekretariacie Małachowianki (od 21 maja do 10 czerwca).

Pamiętajcie - 15 czerwca przy Płockim Towarzystwie Wioślarskim przy ul. Kawieckiego 1. Start - godz. 18.00. Szczegóły

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE