Reklama

Już oficjalnie: trzech zastępców prezydenta

Opublikowano:
Autor:

Już oficjalnie: trzech zastępców prezydenta - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podczas dzisiejszej konferencji prasowej prezydent miasta potwierdził nieoficjalne informacje krążące od jakiegoś czasu po Płocku odnośnie trzech swoich zastępców.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej prezydent miasta potwierdził nieoficjalne informacje krążące od jakiegoś czasu po Płocku odnośnie trzech swoich zastępców.

Na wtorkowej konferencji dla dziennikarzy prezydent Andrzej Nowakowski oficjalnie przedstawił swoich zastępców. Tym samym potwierdziły się wszystkie dotychczasowe informacje.

Pierwszym wiceprezydentem został Roman Siemiątkowski, który tak jak w minionej kadencji będzie odpowiadał za sprawy związane z oświatą, kulturą i opieką społeczną. Tu nie było niespodzianki, ponieważ już od jakiegoś czasu Siemiątkowski jako jedyny spośród prezydenckich zastępców pokazywał się podczas spotkań, czy to podczas Mikołajek na starówce, czy też wigilii z przedstawicielami płockiego oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża. - Ze starego grona, więc śmiało można powiedzieć, że najstarszy - żartował Nowakowski w przypadku pierwszego swojego zastępcy.

Podpisał także nominację dla rekomendowanego przez PSL Dariusza Ciarkowskiego, który będzie miał pod sobą pion związany ze sprawami komunalnymi. Trzecim wiceprezydentem faktycznie został Jacek Terebus, dotychczasowy pełnomocnik ds. inwestycji strategicznych. Wszyscy panowie w trakcie spotkania byli raczej milczący, a nawet zamyśleni. Być może z powodu wzmianki o wyzwaniach, jakie przed nimi stoją.

Czytaj też:

Fot. Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE