Reklama

Już jest film Idę na Wisłę! Podoba się Wam?

Opublikowano:
Autor:

Już jest film Idę na Wisłę! Podoba się Wam? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mamy przyjemność jako pierwsi zaprezentować pełną wersję filmu „Idę na Wisłę” zachęcającego do pojawiania się na stadionie im. Kazimierza Górskiego!

Mamy przyjemność jako pierwsi zaprezentować pełną wersję filmu „Idę na Wisłę” zachęcającego do pojawiania się na stadionie im. Kazimierza Górskiego!

Przez wiele lat Wisła Płock staczała się coraz niżej. I to pod każdym względem. Wizerunek klubu był bardzo mocno nadszarpywany. Teraz władze Wisły robią wszystko, aby to zmieniać. Zadanie nie jest łatwe, ponieważ łatwo jest coś zniszczyć, a niezwykle ciężko odbudować.

Hubert Chmielewski i Tomasz Marzec odpowiadający w klubie za działania marketingowe, organizują akcje, które nie generują kosztów, ale promują starą, doskonale w mieście znaną i rozpoznawalną markę, jaką jest Wisła Płock.

Dzięki nim udało się nawiązać lub odnowić współpracę z lokalnymi redakcjami, które zyskały status patronów medialnych klubu, wznowić działalność magazynu radiowego i telewizyjnego, rozpocząć działalność telewizji klubowej Wisła TV, zainicjować usługę Wisła Płock Mobile; wprowadzić Karty Kibica. To tylko część z wielu działań przygotowywanych i prowadzonych przez klubowy marketing.

Najnowszym projektem jest film „Idę Na Wisłę”. – To projekt, którego plan narodził się kilka miesięcy temu. Najpierw nagraliśmy profesjonalną ścieżkę dźwiękową, na prostą, raczej młodzieżową nutę, później przystąpiliśmy do realizacji filmu. W związku z bardzo bogatym scenariuszem prace na planie trwały dwa długie dni, a także nocą – powiedział Portalowi Płock prezes Wisły Jacek Kruszewski. – Chcieliśmy zrobić coś, czego jeszcze nie było. Film ma przypomnieć, że Wisła to płocki klub z sześćdziesięcioletnią tradycją, który powinien być wspólnym dobrem wszystkich mieszkańców naszego miasta i okolic.

Do akcji udało się zmobilizować wiele osób. Nie zawsze na co dzień związanych z Wisłą Płock, które zgodziły się wziąć udział w tym nietypowym przedsięwzięciu. – Dzięki temu pokazujemy, że na Stadionie im. Kazimierza Górskiego miejsce dla siebie może znaleźć każdy: od najwierniejszych, którzy są z Wisłą na dobre i na złe od lat, przez rodziny z dziećmi, po osoby, które sportem interesują się od święta. Wisełka czeka na każdego z otwartymi rękami. Chcielibyśmy, aby hasło „Idę Na Wisłę” było płockim hasłem roku – mówił prezes Jacek Kruszewski. – Oczywiście, nie poprzestaniemy na tej akcji i dalej będziemy walczyć na każdym polu o przywrócenie klubowi jego dawnego blasku.

W rolach głównych i epizodycznych wystąpili m.in. prezydent Andrzej Nowakowski, radny Wojciech Hetkowski, znany kibic sportu Krzysztof Miaśkiewicz, koszykarki Mon-Polu, piłkarki czne AZS PWSZ Jutrzenka Płock, płocki fryzjer i inne mniej bądź bardziej publiczne osoby.

Cały film można zobaczyć w naszej galerii Premiera filmu Idę na Wisłę!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE