Reklama

Jutro targi pracy. Będą realne oferty?

Opublikowano:
Autor:

Jutro targi pracy. Będą realne oferty? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już po raz osiemnasty trzy płockie urzędy zajmujące się pośrednictwem pracy oraz płocka filia Politechniki Warszawskiej zapraszają na Płockie Targi Pracy. Można spodziewać się około 50 wystawców. Czy zaproponują coś płockim bezrobotnym?

Już po raz osiemnasty trzy płockie urzędy zajmujące się pośrednictwem pracy oraz płocka filia Politechniki Warszawskiej zapraszają na Płockie Targi Pracy. Można spodziewać się około 50 wystawców. Czy zaproponują coś płockim bezrobotnym?

Jutro w gmachu Politechniki przy Łukasiewicza 17 odbędzie się kolejna, osiemnasta już, edycja Płockich Targów Pracy, m.in. pod patronatem naszego portalu. Targi umożliwiające zapoznanie się z ofertą firm szukających pracowników zorganizowały jak co roku trzy płockie urzędy pracy- Miejski, Powiatowy i Wojewódzki, partnerem tak jak w ubiegłym roku jest płocka filia Politechniki Warszawskiej, żywo zainteresowana perspektywami dotyczącymi zatrudnienia swoich absolwentów w Płocku.

Jak dowiedzieliśmy się od Jarosława Kozłowskiego, dyrektora Miejskiego Urzędu Pracy, podczas tegorocznych targów swoje oferty zaprezentuje około 50 wystawców, w tym zarówno najwięksi pracodawcy jak Orlen, CNH, Levi Strauss, Budmat, Dr Oetker , jak i mniejsze firmy. - Na pewno zdecydowana większość wystawców będzie miała realne propozycje pracy - zapewnia Jarosław Kozłowski. - Trudno oszacować, ilu konkretnie ofert można się spodziewać, myślę, że mówimy o kilkuset propozycjach.

Z pewnością nie zabraknie też firm, które choć aktualnie nie potrzebują nowych pracowników, podczas targów tworzą bazy, z których mogą skorzystać w przyszłości.

Partnerem Targów jest tak jak w zeszłym roku płocki oddział Politechniki Warszawskiej,. - Myślę, że to świetne uzupełnienie - chwali współpracę szef MUP-u. - Odwiedzający gmach Politechniki mogą przy okazji zapoznać się z ofertą edukacyjną wiodącej płockiej uczelni .

A wiadomo, że również w Płocku podobnie jak w całym kraju sporo firm, na czele z głównymi płockimi pracodawcami, szuka osób z technicznym wykształceniem.

Targi rozpoczną się o 10.00, potrwają do 14.00. Warto zabrać na nie swoje CV.

O ubiegłorocznych Targach czytaj też:

O bezrobociu w Płocku czytaj też:


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE