Reklama

Jutro rozpoczyna się remont. Będą duże utrudnienia w ruchu

Opublikowano:
Autor:

Jutro rozpoczyna się remont. Będą duże utrudnienia w ruchu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przez kilka najbliższych miesięcy ulice w przemysłowej części Kostrogaju miasta będą remontowane. Lada chwila ruszają prace na trzech ważnych odcinkach.

Przez kilka najbliższych miesięcy ulice w przemysłowej części Kostrogaju miasta będą remontowane. Lada chwila ruszają prace na trzech ważnych odcinkach. 

Jak informuje Ratusz, pierwsze utrudnienia zaczną się już w środę, po porannym szczycie komunikacyjnym. Do grudnia zamknięta zostanie ul. Wiadukt, która zostanie pogłębiona tak, aby mieściły się tam pojazdy wielkogabarytowe. Zachowany zostanie dojazd do firm. 

Kolejny etap remontów zacznie się 24 lipca. Wykonawca będzie zamykał w 100-150 metrowych odcinkach kolejne fragmenty ul. Kostrogaj wykonane z betonowej trylinki. 

- Długość zamykanego odcinka podyktowana będzie koniecznością i chęcią zapewnienia dojazdu do funkcjonujących tu firm - wyjaśnia Hubert Woźniak z Urzędu Miasta. - Również w poniedziałek 24 lipca zacznie się przebudowa ul. Przemysłowej na odcinku od skrzyżowania z ul. Gwardii Ludowej do skrzyżowania z ul. Kostrogaj. Ul. Przemysłowa będzie przebudowywana połówkami jezdni, dzięki czemu ruch będzie odbywał się normalnie.

Jak informują urzędnicy, kompleksowy remont ulic na przemysłowym Kostrogaju ma się zakończyć latem przyszłego roku. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE